Astrologinė prognozė sekmadieniui

Astrologinė prognozė balandžio 2-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Jeigu kils įdomių sumanymų arba jų išgirsite iš artimųjų, pravartu pagalvoti apie realizavimą. Regis, turėsite vikriai suktis, jei esate susiję su pramogų verslu, meno sfera.


JAUTIS. Ypatingų problemų šiandien neturėtų atsirasti. Apsiribosite buitimi ir įprastais savaitgalio užsiėmimais. Galbūt maloniai atsipalaiduosite gamtoje, sudalyvausite talkoje, piknike.


DVYNIAI. Šiandieną galite daug nuveikti, jei pasitelksite į pagalbą artimus žmones, draugus. Turbūt išgirsite komplimentų, patarimų. Kitų žmonių įtaka, paskatinimai šiuo metu jums yra ypač svarbūs.


VĖŽYS. Šiandien būsite aktyvūs, jei reikia imtis šeiminių, turtinių reikalų, apsipirkti ar ką nors parduoti. Palanki diena įvairiems užsiėmimams gamtoje, lauke, jeigu tik leis oro sąlygos.


LIŪTAS. Būsite emocionalūs, nepastovios nuotaikos. Turbūt labiau nei paprastai šliesitės prie jums dvasiškai artimų žmonių. Džiugins nuotaiką pakeliantys pagyrimai, patarimai, tačiau nekaip veiks augančios išlaidos.


MERGELĖ. Pats metas atitrūkti nuo praktinių rūpesčių. Pažvelkite į viską tarsi iš šalies, pafantazuokite ar pasitelkite filosofines tiesas. Vakare neprovokuokite konfliktų, nemoralizuokite.


SVARSTYKLĖS. Šiandien iš pat ryto pajudėkite, pabendraukite, nes popiet toks ūpas ims mažėti, aptingsite ar nebe taip gerai jausitės. Labiau rūpinkitės savo augintinių higiena, sveikata.


SKORPIONAS. Bus nelengva diena, jei gilinsitės į rimtus reikalus, politiką, velsitės į diskusijas. Įdomiau leiskite laisvalaikį, susitikite su jus palaikančiais draugais. Nesielkite su vaikais pernelyg griežtai, tačiau ir neleiskite jiems „lipti ant galvos“.


ŠAULYS. Jūsų mintys skries tolyn nuo rutinos. Norėsis pakeisti kasdieninio gyvenimo ritmą. Regis, galvosite apie keliones. Galbūt gausite informacijos, kuri gali praversti ateityje.


OŽIARAGIS. Gali apimti stiprus savininkiškumo jausmas. Pavydo demonstravimas negerins jokių santykių. Būkite kantrūs, korektiški, kurkite palaikančią aplinką. Tuomet jūsų draugijos nevengs nei savi, nei svetimi.


VANDENIS. Jums turėtų sektis ūkinė ir kūrybinė veikla. Dėl netikėto įkvėpimo pasipils naujos idėjos. Gali būti, kad vakare nerimo sukels išryškėjusi materialinė problema.


ŽUVYS. Šiandien pravartu rimčiau pasirūpinti ūkiniais reikalais, augintiniais, gerai pasiruošti artėjančiai darbo savaitei. Tik nemokykite kitų, kaip gyventi, nes galite pasielgti netaktiškai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis