Per Atlantą plaukiantis Aurimas Valujavičius pasidalijo išgyvenimais dėl oro sąlygų: „Iš berniuko į vyrą“

Keliautojas Aurimas Valujavičius plaukia per Atlanto vandenyną - jaunas vyras dalyvauja „Lituanica powered by Audimas“ iššūkyje.

A. Valujavičius siekia perplaukti Atlanto vandenyną nuo Europos iki Šiaurės Amerikos žemyno per 110 dienų ar greičiau ir tokiu būdu paminėti 90-ąsias S.Dariaus ir S.Girėno skrydžio metines. Jei A. Valujevičiui pavyktų įveikti šią kelionę, jis taptų pirmuoju tokį maršrutą įveikusiu lietuviu ir trečiuoju žmogumi pasaulyje. Atlantu jis vienas, be palydos, irkluoja po 14 valandų per parą.


Socialiniame tinkle šiandien A.Valujavičius pasidalijo akimirkomis iš savo dabartinės kasdienybės ir aprašė savo būseną: „Iš berniuko į vyrą. 21 mazgas šiaurės rytų vėjas, 3.2m banga ir ilgas kelias į žemyną“.

Rekordinį plaukimą per Atlanto vandenyną A.Valujavičius nuolat fiksuoja vaizdo kameromis, o iš sukauptos medžiagos, jam grįžus į Lietuvą, bus pradėti dokumentinio filmo kūrimo darbai. Dokumentinio filmo premjera Lietuvos kino teatruose numatyta 2024-ųjų sausio mėn. Prie šio filmo kūrimo, o kartu ir kelionės įgyvendinimo, prisidėti finansiškai gali kiekvienas norintis keliautojo „Facebook“, „Instagram“ ir „YouTube“ paskyrose nurodytais būdais. Atsidėkodamas už indėlį, A.Valujavičius ant „Lituanica“ valties užrašys kiekvieno prisidėjusio vardą ir pirmąją pavardės raidę. 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis