Shakira išdavęs buvęs vyras Gerard Pique neatsiprašo atlikėjos: „Neturiu už ką. Esu labai laimingas“

Futbolininkas Gerard Piqué yra „labai laimingas“ ir neatsiprašo buvusios žmonos Shakira už išdavystę praėjusiais metais.

 „Aš ir toliau darau tai, ką noriu“, – sekmadienį „El Pais“ sakė buvęs profesionalus futbolininkas. „Tą dieną, kai mirsiu, žiūrėsiu atgal ir tikiuosi, kad galvosiu, kad visada dariau tai, ką norėjau“, – teigė jis. „Noriu būti ištikimas sau. Mano gyvenime įvyko pokyčių ir aš žinau, kaip išsaugoti laimę“, – teigia futbolininkas.

G. Piqué pridūrė, kad šiuo metu yra „susikoncentravęs į tai, kaip apsaugoti sūnus Milaną (10) ir Sashą (8).  Kalbant apie Shakirą, buvęs futbolininkas pažymėjo, kad atsiprašyti buvusios žmonos neturi už ką ir dalis žmonių net nežino tikrosios situacijos, kuri vyko tarp judviejų. „Atsiprašyti neturiu už ką. Esu labai laimingas“, - teigė vyras.


Primename, kad Shakira santykiai su G. Piqué, kuris neseniai pasitraukė iš futbolo pasaulio, į antraštes pateko po to, kai ji išleido „BZRP Music Session #53“ muzikinį kūrinį, kurį daugelis laikė jos keršto vyrui daina. Kūrinyje ji dainuoja apie tai, kad yra per gera žmogui, su kuriuo buvo anksčiau ir dainuoja apie jo naująją merginą Clarą Chia Marti.

Naujausiame savo interviu Shakira prabyla ir apie naująją G. Piqué širdies draugę - 23 m. viešųjų ryšių specialistę Clara Chia Martí. „Moterims, kurios nepalaiko kitų moterų, yra skirta vieta pragare“, – teigia Shakira, turėdama omenyje išdavystės faktą.


Teigiama, kad buvusio Shakira mylimojo santykiai su studente prasidėjo dar tuomet, kai vyras buvo santuokoje su Shakira. Clara Chia Marti dirbo padavėja viename restoranų, kuriuose mėgo lankytis Gerard Pique - būtent ten jie ir susipažino. Artimi šaltiniai pasakoja, kad mergina šiuo metu dirba iš namų, kad „išvengtų Shakira rūstybės“ bei žiniasklaidos dėmesio. Ispanų žurnalistė Lorena Vazquez atskleidė: „Ją nuolat sustabdo gatvėje, visi ją atpažįsta, o kadangi ji yra gana drovi mergina, ji labai skaudžiai bei jautriai išgyvena dabartinę situaciją“. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis