Liūdna šventė: po demencijos diagnozės B. Willis šeima per aktoriaus gimtadienį jaučia sielvartą ir liūdesį

Aktoriaus Bruce Willis šeima per pirmąjį aktoriaus gimtadienį nuo tada, kai buvo atskleista jo frontotemporalinės demencijos diagnozė, jaučią „sielvartą ir liūdesį“.

B. Willis žmona Emma Heming Willis sekmadienį paskelbė emocingą „Instagram Reel“ savo vyro 68-ojo gimtadienio proga. „Man taip pasisekė jausti tavo šilumą ir meilę, nukreiptą į mūsų šeimą. Matau jūsų žinutes, istorijas, kuriomis dalinatės ir galiu pasakyti tik viena - ačiū. Jūsų ryšys man padeda“, – teigė ji. 


Vaizdo įraše 44 moteris prisipažino, kad vyro gimtadienio rytą ji pradėjo verkdama. „Žmonės visada man sako: „O, tu tokia stipri. Kaip tau taip pavyksta?“ Iš tiesų, tiesa tokia, kad man paprasčiausias nesuteiktas pasirinkimas“, – prisipažino ji ir pažymėjo, kad kiekvieną dieną liūdi, o ypač liūdesys juntamas per vyro gimtadienį.
View this post on Instagram

A post shared by Bruce Willis (@brucewillisbw)Primename, kad 2022 m. kovo mėn. B. Willis pasitraukė iš kino pasaulio dėl pradinės afazijos diagnozės – sutrikimo, kuris paveikia žmogaus bendravimą, daro įtaką kalbai bei rašytinės kalbos supratimui. Pasak degeneracijos asociacijos, ši progresuojanti demencijos forma sukelia „bendravimo iššūkius, taip pat elgesio, asmenybės ar judėjimo pokyčius“.


Kadangi B. Willis sveikata labai greitai blogėja, visa jo šeima vėl susibūrė, kad palaikytų jį ir vienas kitą kovojant su liga, nuo kurios nėra gydymo. Buvo pranešta, kad Demi gyvens su B. Willis iki pat jo gyvenimo pabaigos. Artimas šaltinis „Radar Online“ sakė, kad „Demi yra šios šeimos uola ir yra pasiryžusi užtikrinti, kad kiekviena diena, kurią B. Willis paliks Žemėje, būtų kupina meilės“.


„D. Moore žino, kad B. Willis šiame pasaulyje nebus amžinai, todėl brangina kiekvieną akimirką, praleistą drauge su juo ir visa šeima“, – pasakoja šeimos draugas.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis