Aktorė Salma Hayek „Oskarų“ ceremonijoje pasirodė su itin retai viešumoje matoma dukra Valentina

Vakar Los Andžele vykusios „Oskarų“ kino apdovanojimų ceremonijos nepraleido ir garsioji aktorė Selma Hayek. Šį kartą aktorei draugiją palaikė itin retai viešumoje matoma penkiolikmetė dukra Valentina Paloma Pinault.

S. Hayek Valentinos susilaukė su prancūzų milijardieriumi Francois-Henri Pinault. Valentina yra vienintelis S. Hayek vaikas, o F. Pinault turi keturias atžalas iš ankstesnių santiykų.


Renginyje dukra nesitraukė nuo mamos - žavingosios damos pozavo prie fotosienelės. Abi moterys buvo apsivilkusios raudonos spalvos sukneles. S. Hayek vakarui pasirinko tviskią Gucci mados namų suknelę, o jos dukra Valentina pasipuošė, kaip simboliška, mados namų Valentino žemę siekiančia suknele.


Salma Hayek ir Valentina Paloma Pinault
Salma Hayek ir Valentina Paloma Pinault
Vida PressSalma Hayek ir Valentina Paloma Pinault
Salma Hayek ir Valentina Paloma Pinault
Vida Press


Valentina - viešumoje itin retai matoma garsenybės atžala. Mergina ne per seniausiai pradėjo lankytis viešuose renginiuose, tad daugelis ją vis dar pamena kaip mažą mergaitę. Atrodo, kad Valentina puikiai jaučiasi apsupta fotografų, tad, tikėtina, ją ateityje išvysime dar ne viename įžymybėms skirtame susibūrime.Salma Hayek ir Valentina Paloma Pinault
Salma Hayek ir Valentina Paloma Pinault
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis