Leonardo Di Caprio renginyje ir vėl pastebėtas su supermodeliu Gigi Hadid: ar pora - ir vėl kartu?

Nors šių metų pradžioje buvo pranešta, kad daug dėmesio sulaukęs aktoriaus Leonardo DiCaprio (48 m.) ir supermodelio Gigi Hadid (27 m.) romanas baigėsi, regis, du garsūs žmonės vis dar jaučia vienas kitam šiltus jausmus.

Pora vakar ir vėl kartu pasirodė viešumoje. Drauge buvusių šaltinių teigimu, G. Hadid ir L. DiCaprio džiaugėsi vienas kito draugija vakarėlyje. Ši šventė buvo surengta prieš sekmadienio naktį įvykstant „Oskarų“ kino apdovanojimams. Šaltiniai teigė, kad G. Hadid ir L. DiCaprio jaukiai šnekučiavosi ir drauge atrodė itin meiliai.


Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida PressPrimename, kad gandai apie aktoriaus Leonardo DiCaprio ir supermodelio Gigi Hadid romaną pradėjo sklisti praėjusių metų pabaigoje. Leonardo DiCaprio artimas šaltinis vienam užsienio leidiniui atskleidė, kad 47-erių aktorius labai domisi 27-erių modeliu, nors yra palyginti neseniai išsiskyręs su mergina Camila Morrone, kuriai likus dviem mėnesiams iki jų išsiskyrimo suėjo 25-eri.  Leonardo Di Caprio
Leonardo Di Caprio
Vida PressPo oficialių skyrybų su modeliu Camilla Morrone praėjus vos keletai savaičių, Leonardo DiCaprio buvo užfiksuotas vakarėlyje Niujorke kartu su Gigi Hadid. Išskirtinėse nuotraukose, kurias gavo „DailyMail“, 47 metų aktorius buvo užfiksuotas su 27 metų modeliu pirmą kartą nuo tada, kai pasirodė gandai apie jų tariamą romaną.  Nuotraukose, darytose išskirtiniame vakarėlyje, kurį aktoriaus draugai Richie Akiva ir Darrenas Dzienciolis surengė Manheteno Soho rajone, Leonardo, apsirengęs juodais marškinėliais trumpomis rankovėmis, buvo prisiglaudęs greta žymiojo modelio.  


Regis, Gigi ir Leonardo bandė kalbėtis vienas triukšmingo vakarėlio metu. Po naujų nuotraukų paskelbimo, porai artimas šaltinis sakė, kad jiedu tikrai susitikinėja, tačiau nenori skubėti ir viską „daro lėtai“. Teigiama, kad naujoji pora savęs dar nevadina „kažkuo, apie ką būtų galima kalbėti viešai“. 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis