90 - ųjų supermodelio Brooke Shields 16 m. dukra: tarsi du vandens lašai panaši į mamą jaunystėje

Taip, kaip ir supermodelio Cindy Crawford dukra Kaia Gerber tapo pagrindine šiandienos podiumų žvaigžde, taip ir legendinės manekenės Brooke Shields penkiolikmetė dukra Grier Henchy pradėjo sekti mamos pėdomis. 

16 metų Henchy ir 56 metų Brooke kartu pasirodė naujoje „Victoria's Secret“ reklaminėje kampanijoje, kurioje rodoma, kaip Brooke atvirauja apie savo dukrą, stebėdama ją žingsniuojančią priešais kamerą. „Tai buvo labai emocinga reklaminė kampanija. Ją filmuojant atrodė, kad aš stebėjau, kaip mano mergaitė auga tiesiai prieš mano akis“, – „InStyle“ pasakojo modelių pasaulio ikona. „Didžiuojuosi, kad galėjau kartu su dukra sudalyvauti tokioje prasmingoje kampanijoje“ ,- sakė Brooke.Brooke ir Henchy
Brooke ir Henchy
Vida PressApie Brooke dukrą Grier Henchy iki šiol nebuvo daug žinių, tačiau po šios reklaminės kampanijos jos sekėjų skaičius „Instagram“ kanale pradėjo augti tiesiog žaibiškai! Iš tiesų, Henchy - tarsi iš akies lupta mama, kai ši buvo jauna. Nuostabūs veido bruožai, skaisti, šviesi oda ir išskirtinio grožio vario spalvos plaukai.


Nors Henchy dar tik mokosi mokykloje ir apie savo ateitį vis dar svarsto, artimi jaunajai merginai šaltiniai teigia, kad Henchy ketina sekti mamos pėdomis ir sekti modeliu. Regis, auga tikrų tikriausia šiandienos mados pasaulio sensacija!

View this post on Instagram

A post shared by Grier Henchy (@grierhhenchy)Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis