Į sceną grįžtantis Minedas pristato netikėtą įvaizdį

Neseniai buvo paskelbta žinia apie tai, kad atlikėjas Mindaugas Jonušas - Minedas grįžtą į sceną. Po šios žinios pasirodymo naujienų portaluose bei socialiniuose tinkluose, kilo nemažas sujudimas. Atgijo komanda, netrukus ji ėmėsi naujų darbų, programos ruošimo, renginių organizavimo bei naujo įvaizdžio formavimo.


Kaip jau žinoma, didžioji atlikėjo koncertų honoraro suma bus skirta šiuo metu nuo karo kenčiančiai Ukrainai ir jos žmonėms palaikyti, todėl ir naujas suformuotas atlikėjo įvaizdis yra skirtas atkreipti į tai dėmesį. Ryškiu kostiumu bei prie jo priderinta Višivanka dėvintis Mindaugas Jonušas - Minedas vakar įsiamžino tam skirtoje fotosesijoje ir oficialiai pristato savo naują įvaizdį.


Džiaugiuosi, kad mano įvaizdis yra visai kitoks nei buvo prieš tai ir dar labiau džiaugiuosi, kad galiu savo gerbėjams priminti, kad Ukraina ir jos palaikymas dabar yra svarbiausias. Artimiausiu metu savo gerbėjus galėsiu pakviesti į naujus savo koncertus, kurie, tvirtai tikiu, taps nauja mano pradžia scenoje, - teigia Mindaugas Jonušas - Minedas.Mindaugas Jonušas - Minedas
Mindaugas Jonušas - Minedas
Organizatorių archyvasArtimiausiu metu bus pristatyta ir nauja atlikėjo daina, kuri, kaip tikima, nustebins ne vieną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis