Mados tendencija „be kelnių“ įgauna pagreitį: taps populiariausia 2023 m. stiliaus naujove?

2022 m. pabaigoje modeliui Kendall Jenner gatvėje pasirodžius tik su apatiniais drabužiais, megztiniu ir saulėgrąžų puokšte, šis įvaizdis tapo visiškai naujos mados aušra: pėdkelnės pradėtos dėvėti kaip kelnės.

Praėjusių metų pabaigoje K. Jenner užfiksuota Los Andžele su juodu megztu megztiniu, permatomomis juodomis Calzedonia pėdkelnėmis ir... nedėvinti kelnių. Ji papildomai pasipuošė juodais stačiakampiais akiniais nuo saulės ir rankine iš Bottega Veneta. Kendall taip pat nešė glėbyje ryškiai geltonų saulėgrąžų puokštę, suteikdama papildomų spalvų savo vienspalvei išvaizdai.


Visoje socialinėje žiniasklaidoje K. Jenner išvaizda buvo garsiai aptarinėjama. O daugeliui ji tapo ir įkvėpimu. Atviresnė mada ir toliau sparčiai populiarėja - pastebėta, kad šiuo metu ant mados podiumų dominuoja permatomos suknelės, glaustinukės ir dekoruotos apatinės kelnaitės. Garsiausi mados prekės ženklai permatomas pėdkelnes traktuoja kaip kelnes ir jų kolekcijose modeliai demonstruoja apatinius. Turinio kūrėja Madison Rae, neseniai išbandžiusi šią tendenciją, pažymi, kad vaikščioti be kelnių yra puikus pasirinkimas vakariniam įvaizdžiui, ypač jei norima išeiti iš savo komforto zonos. „Tiesą sakant, „TikTok“ nuolat matydavau, kad tai yra naujausia 2023 m. tendencija, tad kaip madinga mergina turėjau šią tendenciją išbandyti pati“, – sako M. Rae.


Tiesa, nors ši tendencija sparčiai populiarėja, susilaukia ir nemažai pašaipų. Internautai stebisi tokių fashionistų mados pasirinkimu ir teigia, kad ši tendencija ne tik absurdiška, bet ir sargdinanti, ypač, kuomet kelnės nedėvimos šaltuoju metų sezonu.


Belieka tik įvertinti, ši tendencija - karščiausia stiliaus naujovė ar nesusipratimas...View this post on Instagram

A post shared by Trust in Tricia, Wardrobe Stylist & Closet Designer (@trustintricia)Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis