Atskleista, kodėl Paris Hilton savo pirmagimio gimimą slėpė nuo artimiausių žmonių

Viešbučių paveldėtoja Paris Hilton saugojo savo kūdikio gimimo paslaptį nuo savo šeimos, įskaitant mamą Kathy Hilton, kol kūdikiui nesuėjo „daugiau nei dvi savaitės“.

P. Hilton atskleidė savo požiūrį į sūnaus Phoenix gimimą savo iHeartRadio podcast'e „This Is Paris“. P. Hilton sakė, kad faktą apie kūdikio gimimą nuslėpė dėl to, kad „viskas būtų tikrai privatu“. „Net mano mama ar sesuo, taip pat mano geriausi draugai – niekas nežinojo, kad gimė Phoenix“, – savo podcast'e sakė P. Hilton. 


Žinoma moteris tokį sprendimą priėmė dėl to, kad ji jaučiasi itin sekama, jos gyvenime trūksta privatumo. „Buvo tikrai malonu šia žinia dalintis tik su vyru“, – sakė ji.


„Tiesiog jaučiu, kad mano gyvenimas visada buvo toks viešas. Aš niekada nieko neturėjau kažko, kas būtų tik mano“, – sakė ji. P. Hilton sakė, kad „buvo labai sunku išlaikyti paslaptį, nes pora norėjo apie tai pasakyti savo šeimoms“, tačiau jiedu nerimavo,  kad paskilus žiniai artimųjų rate ji tuoj pateks ir į žiniasklaidą.Paris Hilton ir Saweetie šėlionės Beverli Hilse
Paris Hilton ir Saweetie šėlionės Beverli Hilse
Vida PressPrimename, kad sausio pabaigoje buvo pranešta, kad žiniasklaidos garsenybė ir viešbučių paveldėtoja Paris Hilton bei jos vyras Carter Reum susilaukė pirmagimio. P. Hilton instagrame paskelbė nuotrauką, kurioje kūdikis laiko sugriebęs jos rankos nykštį. „Tu jau dabar esi be galo mylimas“, – parašė P. Hilton su mėlynos spalvos širdelės emotikonu. JAV pramogų žiniasklaida pranešė, kad berniuką pagimdė surogatinė motina.


Buvusi 41 metų realybės šou žvaigždė praėjusį mėnesį viename interviu atviravo, kad pandemijos metu su vyru, investuotoju, už kurio ištekėjo 2021 metais, pradėjo dirbtinio apvaisinimo procesą.Žurnalui „People“ ji sakė, kad „kadangi pasaulis buvo uždarytas“ COVID-19 pandemijos pradžioje, tai buvo „puikus laikas sukaupti ir paruošti visus kiaušinėlius“. Žurnalo „People“ paskelbtame pareiškime P. Hilton sakė, kad jos šeimos „širdys sprogsta iš meilės mūsų mažyliui“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis