Santykių ekspertas atskleidžia: yra 3 pagrindiniai ženklai, jog jis nėra tau skirtas

Simpatija kartais gali būti labai apgaulinga. Pajutusios stiprius jausmus partnerį pradedame idealizuoti ir visai neįsiklausome į vaikino siunčiamus ženklus. Kaip kuo greičiau nutraukti nieko gera nežadančius santykius? Santykių ekspertas, amerikietis Jeffrey Bernstein teigia: yra 3 ženklai, kurių nevalia pražiopsoti.

1. Jis nėra linkęs su tavimi palaikyti ryšio. Jei tu visuomet pirma rodai iniciatyvą susirašinėjant, dažniausiai pati pirma teiraujiesi apie jam nutikusius dienos įvykius, beveik garantuota, jog jis tau pirmas nerašo ne dėl to, jog neturi laiko ar yra paskendęs darbuose. Pasak Jeffrey Bernstein, jei vaikinas rodo mažai iniciatyvos, nuolatos atšaukia planus ar juos keičia - tai ženklas, jog vertėtų santykius tuoj pat nutraukti. Santykių eksperto teigimu, svarbiausia santykių pradžioje - lygiavertiškumas, tad abu partneriai turėtų stengtis dėl vienas kito ir rodyti po lygiai dėmesio.


 2. Kažkodėl dažniausiai susitinki su juo tik vakarais, uždaroje aplinkoje. Jis tavęs nepažindina su savo geriausiais draugais, nors pats gana dažnai leidžia laiką su jais. Vis tikiesi, jog vieną dieną gausi pakvietimą į jo geriausio draugo naujo buto įkurtuvių vakarėlį, tačiau jis lyg tyčia slepia savo artimus draugus ir net neketina tavęs pažindinti su jais... Pasak Jeffrey Bernstein, jei po maždaug trijų mėnesių tu dar nesi susipažinusi su vaikino artimiausiais draugais ar šeima, beveik garantuota, jog vaikinas į tave rimtai nežiūri. Anot Jeffrey, geriausias būdas viską išsiaiškinti yra pareikšti vaikinui ultimatumą: arba supažindini mane su artimais žmonėmis, arba einame skirtingais keliais. 


3. Jis itin uždaras. Mąstai - gal vaikinas iš tiesų yra slaptasis agentas? Jokios informacijos iš jo beveik neįmanoma išpešti. Jei manai, jog viskas dėl to, jog vaikinas yra uždaras, ar bijo būti pažeidžiamas, labai klysti. Pasak Jeffrey Bernstein, kai vaikinas atsiveria tau, jis tarsi kviečia tave į savo pasaulį, mat mato potencialą, jog tu galėtum tapti to pasaulio dalimi. Jei vaikinas nieko apie save nepasakoja - tai ženklas, jog lauksi iki mirties, kol ką nors iš jo išpeši. Ar verta švaistyti savo laiką? Taigi, štai kokie yra pagrindiniai ženklai, kurie signalizuoja, jog tau vaikinas nėra skirtas. Vis dėlto santykių ekspertas pataria nenukabinti nosies ir toliau eiti gyvenimo keliu. Nejaugi po kiekvienos nesėkmės sustosi?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis