Kylie Jenner ir Travis Scott pagaliau atskleidė praėjusiais metais gimusio berniuko vardą

Socialinių medijų žvaigždė Kylie Jenner ir jos mylimasis Travis Scott pagaliau paskelbė apie naują savo berniuko vardą.

Kylie Jenner ir Travis Scott paskelbė, kad jų berniukas dabar bus vadinamas nebe Vilku, o Aire. Šeštadienį „Instagram“ tinkle paskelbdama naują sūnaus pravardę, realybės šou žvaigždė taip pat pasidalijo savo sūnaus nuotrauka, pirmą kartą atskleisdama visą jo veidą. 


Vienoje nuotraukoje Kylie Jenner ir jos 11 mėnesių vaikas pozavo mielai veidrodinei asmenukei, o kitoje kūdikis sėdėjo savo aukštoje kėdutėje. 25 metų Kylie Jenner ir 31 metų Travis Scottas iš pradžių savo sūnų pavadino Wolf Jacques Webster, tačiau vėliau paskelbė, kad pakeitė jo vardą. 


Šaltinis „People“ sakė, kad nors porai iš pradžių patiko vardas Vilkas, galiausiai jie „norėjo pasirinkti tobulą vardą, kurį abu būtų mylėję“. Antrojo Kylie Jenner kūdikio vardas tapo bene labiausiai gluminančia paslaptimi Kardashian - Jenner istorijoje, nes gerbėjai nuo vasario laukė didžiojo vardo atskleidimo. 

Kylie pagimdė berniuką 2022 m. vasarį ir vėliau paskelbė jo vardą Wolf Websteri. Tačiau praėjus šešioms savaitėms po gimdymo, makiažo magnatė atskleidė, kad keičia kūdikio vardą. „Žinoma, mūsų sūnaus vardas nebėra Wolf“, – savo „Instagram Stories“ gerbėjams sakė Kylie. „Mes tiesiog tikrai nejautėme, kad šis vardas tinka mažyliui. Tiesiog norėjau tuo pasidalinti“, - sakė Kylie. 


Na, praėjusių metų rugsėjį „Kylie Cosmetics“ įkūrėja atskleidė, kad jos sūnus tikrai turi vardą, tačiau ji dar nėra pasirengusi juo pasidalinti. Rugsėjo 8 d. Kylie prisijungė prie James Corden laidoje „The Late Late Show“, kad aptartų sūnaus vardą po kelis mėnesius trukusių spėlionių. Vis dėlto laidoje jo neatskleidė.


Kalbėdama su J. Corden, 25 metų Kylie patikslino: „Oficialiai dar nepakeitėme berniuko vardo. Jo vardas vis dar yra Vilkas. Jo pase yra užrašytas vardas Vilkas. Mes tik laukiame, kol šis vardas bus pakeistas į tikrąjį", - teigė jauna moteris.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis