Aktoriai Bruce Willis ir Demi Moore - puikiausias pavyzdys, kaip turi bendrauti išsiskyrusi pora: sukūrė darnią, didelę šeimą

Garsiojo aktoriaus Bruce Willis šeima daugelio laikoma pavyzdine.

Bruce Willis šiuo metu yra vedęs Emmą Heming (pora susituokė 2009 m.) ir turi dvi dukras: Mabel (10) ir Evelyn (8). Anksčiau aktorius daugiau nei dešimtmetį buvo vedęs aktorę Demi Moore, o buvusi pora santuokos metu susilaukė trijų dukterų – Rumer (34), Scout (31) ir Tallulah (28). 


Nors B. Willis nebėra vedęs D. Moore, aktorė vis dar palaiko itin artimus santykius su savo buvusiu vyru ir jo žmona bei visais jų vaikais, kurie kokybiškai leidžia laiką kartu. B. Willis ir D. Moore nusprendė palaikyti draugiškus santykius dėl savo vaikų. Kai jiedu 1998 m. birželį paskelbė apie išsiskyrimą ir galiausiai po dvejų metų pateikė prašymą dėl skyrybų, buvo sunku priimti sprendimą likti draugais. Tačiau buvusi pora žinojo, kad nori išlikti artimi vienas su kitu dėl savo trijų dukterų. 2019 m.
D. Moore atsiminimuose „Inside Out“ aktorė atskleidė, kad „iš pradžių tai nebuvo lengva“, rašo „Entertainment Tonight“. „Tačiau mums pavyko perkelti savo santykius į kitą lygmenį. Suteikėme merginoms mylinčią, palaikančią aplinką su abiem tėvais“, – atskleidė ji.  Kai 2005 metais D. Moore vedė Ashtoną Kutcher, B. Willis jį pasitiko išskėstomis rankomis, o trijulė dažnai buvo fotografuojama kartu. 


Tada, 2009 m., B. Willis vedė Emmą Heming, o D. Moore dalyvavo vestuvių ceremonijoje. Dar jiedu tryse sugebėjo sukurti darnią mišrią šeimą, o esama ir buvusi aktoriaus žmonos tapo artimomis draugėmis. Dabartinė B. Willis žmona ir buvusi žmona dažnai gira viena kitą ir palaiko viena kitą. Jos vaidina svarbų vaidmenį viena kitos gyvenime, daugiausia dėl savo dukterų.  

2021 m. kovą D. Moore pagerbė E. Heming-Willis Tarptautinės moters dienos proga ir „Instagram“ tinkle parašė aktorei jaudinantį įrašą. "Aš #MatauJą kaip savo šeimos narę. Ją man didelė garbė vadinti drauge. Mūsų vaikai yra vienas kito seserys ir broliai", - rašė D. Moore. „Esame vieningos mamos, seserys, prisirišusios prie šio beprotiško gyvenimo nuotykio“, - rašė D. Moore.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis