Pasižvalgyk: siautulingame Billie Eilish gimtadienyje šėlo būrys garsenybių

Atlikėja Billie Eilish pasirūpino, kad jos 21-ojo gimtadienio vakarėlis nuskambėtų visame pasaulyje. Vakarėlis, kuris pasižymėjo gausiu garsių svečių sąrašu, buvo surengtas gruodžio 18 d.

Vakarėlyje dalyvavo Hailey ir Justin Bieber, Kendall Jenner, Kylie Jenner, Lil Nas X, Doja Cat, Noah Cyrus, Avril Lavigne, Khalid, Barbie Ferreira ir Billie Eilish vaikinas, „The Neighborhood“ dainininkas Jesse Rutherford. 


Kalėdų tematikos šventės metu Billie Eilish apsivilko kalėdinę aprangą, užpūtė žvakes ant daugiapakopio gimtadienio torto su saldainiais ir šoko po knygos iškaba, ant kurios parašyta: „A Billie Christmas To All And To All A. Good Night."

Jos VIP svečiai įsitaisė į „Billie's 21-ojo“ temos nuotraukų kabiną, kur Kendall Jenner, Hailey Bieber ir Kylie Jenner žaismingai pozavo nuotraukoms.


Kiti svečiai pozavo veidrodinėms asmenukėms arba rinkosi prie šokių aikštelės, kur Billie su vaikinu prieš minią bučiavosi prieš pakeldami tostą. Hailey Bieber, kuriai niekada netrūksta romantiškos nuotraukos, nuotraukų kabinoje pasidalijo kadru, kuriame matyti, kaip ji bučiuojasi su vyru Justin.


Billie Eilish, kuriai dabar 21 metai, susitikinėja su 31 metų Jesse Rutherford. Jie oficialiai paskelbė savo partnerystę „Instagram“ per šių metų Heloviną. „Taip, aš dabar turiu vaikiną. Tai tikrai puiku, aš tikrai tuo džiaugiuosi“, – sakė ji spalį „Vanity Fair“, per savo „Same Interview“, „Sixth Year“ vaizdo interviu.


Billie Eilish tvirtino, kad jų amžiaus skirtumas turi mažai įtakos jų tarpusavio pagarbai: „Aš nenoriu būti valdoma“, – sakė ji leidiniui „Vanity Fair“. „Aš noriu, kad manimi pasitikėtų, aš noriu turėti savo erdvės, noriu meilės ir dėmesio, o vienodas susižavėjimas yra tikrai svarbus. Mane tiesiog įkvepia šis žmogus ir jūs žinote, kad jis yra įkvėptas manęs. Tai tikrai šaunu", - sakė garsioji atlikėja.


Pasižvalgyk po Billie gimtadienio šventės akimirkas:


View this post on Instagram

A post shared by Kylie Jenner (@kylie.unit)
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis