5 manikiūro gudrybės, kurias verta žinoti kiekvienai

Yra dalykų, kurių geriau pačiai namie nedaryti. Plaukų kirpimas, veido valymas ar dažymas sruogelėmis namuose gali baigtis tavo ašaromis ir tik dar didesnėmis išlaidomis. Tačiau manikiūrą pasidaryti namuose gali ne prasčiau nei salone!

1. Sutirštėjusiam nagų lakui – tik specialus skiediklis!


Daugelis merginų buteliuke sutirštėjusį nagų laką gelbėja įpildamos šiek tiek nagų lako valiklio, tačiau valiklyje esantis acetonas iš tikrųjų gali sugadinti nagų laką, konsistencija pasidarys netolygi ir tik dar labiau vargsi lakuodama nagus. Jei visgi nori išsaugoti savo seną laką, įsigyk specialaus nagų lako skiediklio, tačiau nešvaistyk jo lakui su blizgučiais – paprastai tokio lako jau neatskiesi.


2. Nagų laką laikyk... šaldytuve


Nagų lako gamintojai paprastai žada, kad nagų lakas bus tinkamas naudoti net dvejus metus. Tačiau lako būklę išsaugosi tik tada, jei laikysi jį vėsioje sausoje vietoje (jokiu būdu nelaikyk nagų lako vonios kambaryje). Geriausia – laikyti nagų lakus šaldytuve, taip jie tarnaus ilgesnį laiką.


3. Prieš lakavimą – jokio kremo


Nagų paviršius yra porėtas, todėl jose nusėdęs vanduo ar rankų kremo dalelės neleis nagų lakui „prikibti“ ir susidarys manikiūro nepuošiantys burbuliukai. Jeigu nori preciziško manikiūro, prieš lakuodama kiekvieną nagą papildomai nuvalyk nagų lako valikliu, kuris pašalins ne tik seno lakavimo likučius, bet ir nuvalys riebalinį sluoksnį.


4. Nagų lako buteliukus statyk tik horizontaliai


Susinervini, kai pakankamai naujo lako kamštelio neina atsukti, nes buteliuko kaklelis – padengtas nagų laku? Taip nutinka todėl, kad nagų lako buteliukus laikai ne pastačiusi, o „paguldžiusi“, taip lakas prasiskverbia ir patenka ant kaklelio ir sudžiūsta.


5. Nori gražių nagų? Kaskart naudok nagų lako pagrindą


Nė vienos merginos nepuošia susilpnėję ir pageltonavę nagai. Dažniausiai nagai įgauna gelsvą atspalvį jei ryškių spalvų laką, tarkime, raudonos spalvos, tepi tiesiai ant nago nenaudodama permatomo nagų lako pagrindo. Toks nagų lako pagrindas apsaugos nagus, juos stiprins ir neleis spalvoto lako pigmentams įsigerti į nagų lako plokšteles.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis