Vaizdo įrašas atskleidė, kaip Kardashian šeimos moterys atrodytų, jei joms nebūtų atlikta nei viena plastinė operacija

Kadangi daugelio iš Kardashian šeimos narių fizinė išvaizda laikui bėgant drastiškai pasikeitė, smalsūs žiūrovai daugelį metų uždavinėjo klausimą, ar jiems buvo atliktos kosmetinės operacijos, keičiančios išvaizdą. 


Nors Kardashian šeimos moterys dažnai neigia atlikusias kokias nors procedūras, A.I. generatorius įrodo priešingai. A.I. generatorius vaizduoja, kaip Kardashian moterys atrodytų be plastinių operacijų. TikTok vaizdo įraše, kurį paskelbė @VandaoodLive, tiesioginių transliuotojų grupė A.I. pasitelkė programinę įrangą, kuri buvo naudojama siekiant nustatyti, kaip Kardashian šeimos moterų išvaizda atrodytų, jei joms nebūtų atlikta jokia kosmetinė operacija.


„Naudojome tris skirtingas A.I. programines įrangas ir visą savaitę skyrėme tai atlikti. Turėjome taikyti skirtingą požiūrį į kiekvieną šeimos narį, nes bėgant metams kiekvienas patyrė skirtingus išvaizdos pokyčius“, – „PetaPixel“ paaiškino Keithas iš Vandahood Live


Vaizdo įraše, kuris buvo peržiūrėtas 2,6 milijono kartų, AI technologija buvo pritaikyta Kylie Jenner, Kris Jenner, Khloe Kardashian, Kim Kardashian ir Kourtney Kardashian veidams filmo „Keeping Up With The Kardashians“ finalo klipe. Peržiūrėki vaizdo įrašą ir tu:@vandahoodlive

Which Kardashian or Jenner do you think had the biggest transformation? @Rugged snake #kardashians #kyliejenner #plasticsurgery #vandahoodlive #ai

♬ original sound - VandahoodLiveNa, o kalbant apie Kardashian šeimos moterų pasisakymus apie plastines operacijas, Khloe Kardashian prisipažino dariusi nosies operaciją, tačiau neigia bet kokius kitus kosmetinius pakeitimus. Kim Kardashian teigia, kad botoksą leidosi tik tam, kad išlaikytų nepriekaištingą odą. „Niekada nieko daugiau sau nedariau“, – žurnalui „Allure“ sakė ji.


Kourtney Kardashian prisipažįsta įsidėjusi krūtų implantus, kai jai buvo 21 metai, ir sako, kad „nebūtų to dariusi“, jei būtų galėjusi grįžti laiku atgal. Ji taip pat neigia bet kokias kitas plastines operacijas. Kai kurie „TikTok“ vartotojai smerkė Kardashians dėl jų melagingų teiginių, kad jiems nebuvo atliktos plastinės operacijos.


Tiesa, nors A.I. pasiūlė naują ir kitokį požiūrį į tai, kaip Kardashian moterys atrodytų, jei būtų išvengusios bet kokių kosmetinių procedūrų, kai kurie „TikTok“ vartotojai mano, kad jos neatrodo drastiškai pasikeitusios.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis