HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (01 13 - 01 15)

Įpusejus sausio mėnesiui vis pagalvojame apie tai, ar pavyko ištesėti naujametinius pažadus. Savaitgalis - puiki proga juos įgyvendinti!

Avinas. Savaitgalį Avinams patartina įsiklausyti, kas kalbama aplink – iš aplinkinių pokalbių gali sužinoti ką nors įdomaus, pavyzdžiui, naudingos informacijos ar vertingą idėją. Taip pat žvaigždės pataria nenumoti ranka į patarimus – būtent jie padės pasiekti puikių rezultatų. Kitaip tariant, šiandien raktas į sėkmę – ne tiek tavo pastangos, kiek aplinkinių pagalba ir bendradarbiavimas.

Jautis. Esi ir dar kurį laiką būsi visų įvykių sūkuryje. Pasidovanok kokį drabužį, pasidaryk šukuoseną - tau itin norėsis priblokšti aplinkinius savo įvaizdžiu, padidinti savivertę bei pasitikėjimą savo jėgomis. Būsi pasirengusi prisipažinti meilę žmogui, kuriam ilgai savo jausmus slėpei.

Dvyniai. Šiuo metu tavo emocijos liejasi per kraštus. Kažkas pažadino tavo jausmus ir tu nusprendei įsimylėti. Gali meilės objektu pasirinkti asmenį, kurį jau kažkada mylėjai. Toks netikėtas likimo vingis gali visiškai sujaukti gyvenimą, tačiau būtent šito tau dabar ir reikia.

Vėžys. Toms iš jūsų, kurios palaikote romantiškus santykius per atstumą, savaitgalis yra puikus metas pabandyti pasistengti, kad jūs ar jūsų partneris atskristų tūkstančius mylių seniai laukto vizito. Galbūt tai galėtų būti netikėtas vizitas? Jei per artimiausias keletą savaičių tau nusimato konferencija, kurioje turi dalyvauti, dairykis tinkamų galimybių.

Liūtas. Liūtams šį savaitgalį viskas puikiai seksis, nepaisant to, kad energijos pertekliumi šiandien negalėsi pasigirti, o bandančių įtikinti tave nekompetentingumu netrūks. Tiesiog žinok – tai laikinas reiškinys, greitai vėl atgausi pasitikėjimą savimi. Pasistenk atsiverti ir įleisti į savo gyvenimą daugiau šviesos.

Mergelė. Žvaigždės įspėja, kad šeštadienį gali pritrūkti žinių ar patirties, sprendžiant kažkokį klausimą. Tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie reikalus, ir apskritai apie santykius su žmonėmis. Jei nepripažinsi, kad kažko nežinai, gali padaryti didelių klaidų. Vienintelis teisingas sprendimas – su kuo nors pasitarti.

Svarstyklės. Savaitgalį bus baisiai sunku baigti tai, kas pradėta, bet dar sunkiau bus apskritai ko nors imtis – būsi išsiblaškęs. Jei nepavyks išsisukti nuo darbų, tempsi juos iki begalybės. Na ir organizmo ištekliai nėra beribiai, taigi žvaigždės pataria bent jau gerai pailsėti ir atgauti tiek fizines, tiek dvasines jėgas.

Skorpionas. Net gi geriausiai tavo apgalvotas planas suduš į šipulius. Kad ir kas nutiktų dėl mėnulio pilnaties, nepamiršk, kad tu mokaisi tik eidama, o nesilaikydama nelanksčių planų. Gali jaustis priversta daryti kažką skuboto, susijusio su tavo partneriu ar asmeniu, su kuriuo tik pradėjai draugauti, tačiau tai padariusi, iš karto pasigailėsi.

Šaulys. Savaitgalį Šauliams turėtų puikiai sektis meilėje, bet tik jei pati leisi viskam vykti. Visų pirma turi atverti savo glėbį, kad galėtum duoti ir imti. Bet jei tavo rankos bus pilnos skalbinių, artimam žmogui bus sunku tave apkabinti. Nunešk drabužius į valyklą, kad rankos būtų laisvos priimti meilę, kurios taip trokšti.

Ožiaragis. Savaitgalį Ožiaragiams turėtų puikiai sektis meilėje, bet tik jei pati leisi viskam vykti. Visų pirma turi atverti savo glėbį, kad galėtum duoti ir imti. Bet jei tavo rankos bus pilnos skalbinių, artimam žmogui bus sunku tave apkabinti. Nunešk drabužius į valyklą, kad rankos būtų laisvos priimti meilę, kurios taip trokšti.

Vandenis. Leisk širdžiai tave vesti. Jei tik leisi, gera energija tekės link tavęs, tik nebandyk kovoti su tau veidą atsukusia Fortūna. Bet jei mėginsi duris atplėšti jėga, nesugebėsi jų nė pajudinti. Atsargiai pabelsk, ir jos pačios atsidarys.

Žuvys. Žvaigždės įspėja, kad šeštadienį gali pritrūkti žinių ar patirties, sprendžiant kažkokį klausimą. Tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie reikalus, ir apskritai apie santykius su žmonėmis. Jei nepripažinsi, kad kažko nežinai, gali padaryti didelių klaidų. Vienintelis teisingas sprendimas – su kuo nors pasitarti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis