Rusijos televizijos žvaigždė Ksenija Sobčiak pabėgo į Lietuvą: moters namuose atlikta krata, sulaikytas jos komercijos direktorius

Šiandien Rusijos žiniasklaida pranešė, kad garsios televizijos laidų vedėjos Ksenijos Sobčak namuose netoli Maskvos atliekama krata.

Prieš keletą dienų buvo paskelbta, kad Rusijos pareigūnų sulaikytas jos komercijos direktorius Kirilas Suchanovas. Vyras įtariamas „valdininkų reketu per telegram kanalus“. Kartu su K. Suchanovu buvo sulaikytas ir buvęs „Tatler“ vyriausiasis redaktorius Arianas Romanovskis (Kuzminas). 


Rusijos naujienų agentūros „RIA Novosti“ žiniomis, pati K. Sobčak šiomis dienomis iš Baltarusijos atvyko į Lietuvą. Nors moteris nekomentavo savo buvimo vietos, TASS šaltinis teigė, kad prieš keletą dienų ji internetu įsigijo lėktuvo bilietus į Dubajų, o vėliau į Turkiją. Anot šaltinio, tai ji padarė norėdama suklaidinti operatyvininkus. Šaltinio teigimu, K. Sobčak į Lietuvą įvažiavo per Baltarusiją.Ksenija Sobčiak
Ksenija Sobčiak
Vida PressKsenija Sobčiak – buvusio Sankt Peterburgo mero Anatolijaus Sobčako duktė. Būtent A.Sobčiako komandoje savo politinę karjerą pradėjo V. Putinas. K.Sobčiak 2018 m. net dalyvavo Rusijos prezidento rinkimuose, tačiau pralaimėjo V.Putinui.


Apie tai, kad kad garsi televizijos laidų vedėja Ksenija Sobčiak paliko Maskvą, kalbos pradėjo sklisti dar šių metų kovą. Tiesa, ji tuomet kalbas apie tai paneigė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis