3 priežastys, kodėl kai kurie žmonės niekada nemėgo legendinio velionio mados dizainerio Karl Lagerfeld

Daugelis žmonių jaučiasi sumišę po to, kai buvo paskelbta, kad kitų metų mados šventės „Met Gala“ tema yra paskelbta velionio dizainerio Karl Lagerfeld kūryba.

Kiekvienais daugelis pramogų pasaulio atstovų dalyvauja prabangiame ir prestižiniame renginyje Niujorko Metropoliteno meno muziejuje, taip pat žinomame kaip „Met“.


„Karl Lagerfeld: A Line of Beauty“ buvo atskleista kaip 2023 m. „Met Gala“ tema ir daugelis žmonių dėl to pyksta. O dizainerio Karl Lagerfeld gerbėjai yra sumišę nežinodami priežasčių, kodėl žmonės nemėgsta velionio mados dizainerio.


Daugiau nei 65 metus dirbęs mados industrijoje, Karl Lagerfeld išgarsėjo dirbdamas su Chanel, Fendi ir Chloé iki savo mirties 2019 m. Vokiečių dizaineris, kuris mirė sulaukęs 85 metų, taip pat buvo žinomas dėl savo prieštaringų pozicijų tokiais klausimais kaip seksualinė prievarta, rasė, seksualinė orientacija ir svoris. 


Teigiama, kad Karl Lagerfled „naudojo savo platformą aiškiai neapykantą keliančiu būdu, daugiausia moterų atžvilgiu, pakartotinai ir iki paskutinių savo gyvenimo metų“. Štai trys priežastys, kodėl žmonės nekenčia Karl Lagerfeld (ir nerimauja, kad jo kūryba bus „Met Gala“ 2023 m. tema):


1. Karl Lagerfeld mėgo, kad moterys būtų liesos


2009 m. žurnalui „Focus Magazine“ dizaineris pasakė, kad „niekas nenori matyti apkūnių moterų“. Dizaineris taip pat greitai atkreipdavo dėmesį, kai įžymybės dėl savo svorio tapdavo „per sunkios“ arba atrodo „nesveikai“. Paklaustas apie Chanel atsakomybę reprezentuoti tikroviškiau atrodančius modelius, o ne itin liesus, Karl Lagerfeld nušlavė klausimą po kilimėliu ir pareiškė, kad tai daryti būtų „nuobodu“ ir „juokinga“. 3 priežastys, kodėl kai kurie žmonės niekada nemėgo legendinio velionio mados dizainerio Karl Lagerfeld
3 priežastys, kodėl kai kurie žmonės niekada nemėgo legendinio velionio mados dizainerio Karl Lagerfeld
Vida Press2. Dizaineris išreiškė nepasitenkinimą MeToo judėjimu


Karl Lagerfeld buvo labai atviras apie savo nepritarimą #MeToo judėjimui nuo tada, kai jis buvo pradėtas 2006 m. Karl Lagerfeld 2018 m. pareiškė: „Man atsibodo (#MeToo)... Mane labiausiai šokiruoja žvaigždės, kurioms prireikė 20 metų, kad prisimintų, kas atsitiko. Jei nenorite, kad jūsų sijonai nebūtų nutraukti, netapkite modeliu! Prisijunkite prie vienuolyno, vienuolyne visada atsiras jums vieta“. Jis taip pat tariamai nusiuntė gėlių TVF vadovui Dominique Strauss-Kahnui, kai jam buvo pareikšti kaltinimai seksualine prievarta. Karl Lagerfeld pareiškė: „Jis (Straussas-Kahnas) yra tikrai žavus. Jis linksmas, jis puikus. Jis mielas vaikinas – tol, kol nesi moteris“.


3. Karl Lagerfeld priešinosi gėjų santuokoms ir tos pačios lyties vaikų auklėjimui


Pats būdamas gėjus, Karl Lagerfeld išreiškė šokiruojančiai prieštaringą nuomonę apie LQBTQ+ bendruomenę. Dar 2010 metais jis atskleidė, kad jam labai nepatinka gėjų santuokos. Jis pareiškė: „60-aisiais jie visi sakė, kad turime teisę į skirtumus. Ir dabar staiga jie nori buržuazinio gyvenimo. Man sunku įsivaizduoti... Viena iš papų uždirba, o kita – namuose su kūdikiu. Kaip tai atilieps kūdikiui? Nežinau."

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis