Paaiškėjo, koks aktorius atliks pagrindinį vaidmenį biografiniame filme apie legendinį mados dizainerį Karl Lagerfeld

Atskleista, kas atliks pagrindinį vaidmenį biografiniame filme apie legendinį velionį mados dizainerį Karl Lagerfeld.

Paaiškėjo, kad vaidmenį atliks talentingasis aktorius Jared Leto. Jared taip pat prisidės ir prie kino juostos kūrimo proceso. „Oskaro“ laureatas sako manantis, kad velionis mados dizaineris ir buvęs „Chanel“ meno vadovas tuo didžiuotųsi.


„Jaučiu, kad Karl didžiuotųsi tuo, ką darome“, – leidiniui „Variety“ sakė J. Leto. „Karl buvo menininkas. Jis buvo mados dizaineris, fotografas, kūrėjas. Nebuvo to konkretaus apibrėžimo, kuris jį apibūdintų. Jis buvo kūrybinė jėga“, - teigė aktorius.Jared Leto
Jared Leto
Vida PressLeidinyje rašoma, kad kino projektą palaiko Karl Lagerfeld mados namai. Teigiama, kad filme bus demonstruojamas ankstyvas Karl Lagerfeld gyvenimas ir jo santykiai su aplinkiniais. „Yra daugybė Karl santykių bei per gyvenimą užmegztų ryšių, kuriuos reikia išanalizuoti“, - sakė J. Leto.


„Karl turėjo daugiau nei 50 metų sėkmingą profesinę karjerą, todėl tiek asmeniškai, tiek profesine prasme jis buvo artimas daugeliui žmonių. Galiu pasakyti, kad filme perteiksime skirtingas jo gyvenimo dalis, analizuosime skirtingus jo gyvenimo laikotarpius“, - teigė J. Leto.


J. Leto pridūrė: „Mano tikslas yra kuo sąžiningiau pavaizduoti Karl Lagerfeld ekrane. Man bus įdomu pamatyti, kas slypėjo už jo, talentingo mados dizainerio, kaukės“, – sakė jis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis