Netikėta priežastis, kodėl niekada nematėme karalienės Elžbietos II nėščios 

Jos Didenybė karalienė Elžbieta II mirė sulaukusi 96 metų. Ji mirė Balmoralo pilyje rugsėjo 8 d., artėjant 70 metų valdymo šaliai pabaigai, todėl ji tapo ilgiausiai karaliavusia monarche Didžiosios Britanijos istorijoje.

Jos įžengimas į sostą 1952 m. po tėvo, karaliaus Jurgio VI mirties, pavertė ją karaliene, kuomet jai tebuvo vos 25 metų. Tiesa, nors moteris susilaukė keturių vaikų, niekam neteko išvysti Elžbietos II nėščios. Nors esame regėję tiek princesę Dianą, tiek Kate Middleton bei Meghan Markle nėščias, velionės karalienės nuotraukos nėštumo metu neegzistuoja.


Tai, jog nėra nuotraukų, kuriuose regėti karalienės nėštumas, yra susiję su praeities etiketu, kurio laikėsi kūdikio besilaukusios karališkosios šeimos moterys. O ir tai, kad kad Elžbieta II laukiasi kūdikio, nebuvo skelbiama oficialiai.


1948 metais, kai karalienė pradėjo lauktis pirmagimio, dabartinio Jungtinės Karalystės karaliaus Karolio III, Bakingamo rūmai išplatino pareiškimą, kuriame buvo rašoma: „Jos Karališkoji Didenybė, princesė Elizabeth, pasibaigus birželiui, nevykdys jokių viešų įsipareigojimų“. Princas Philliph ir karalienė Elžbieta II
Princas Philliph ir karalienė Elžbieta II
Vida PressBuvo nutylima ne tik apie nėštumus, taip pat niekur nebuvo skelbiamos ir nuotraukos, kuriuose matyti nėščia ar ką tik pagimdžiusi karalienė. Karalienė gimdydavo Bakingamo rūmuose, o jos vaikai tuo metu būdavo apsaugoti nuo spaudos dėmesio.


Tik princesė Diana pirmoji sulaužė tradiciją gimdyti rūmuose ir 1982 metais gimdyti princo William vyko į ligoninę. Taip pat ji buvo užfiksuota fotografų ir besilaukianti sūnų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis