Ryškiausios makiažo tendencijos 2022 m. rudens sezonui

Ruduo visuomet žada permainas, o ypač kalbant apie makiažą. Vasaros sezonu pamėgtą natūralumą ir švelnias spalvas keičia ryškumas bei sodrios spalvos. Tam, jog nepasimestum rudens sezono naujienose, pateiksime tau šešias pagrindines ir pačias svarbiausias rudens makiažo tendencijas.

Nudepaletė


Kam patinka ryškumas, o kam - natūralumas, rudenį nuskriaustų neliks. Nude, rusvi, švelnūs rausvi ir panašūs neutralūs atspalviai vyraus tiek lūpų, tiek akių makiaže. Įsigyk neutralių atspalvių paletę akims, kurioje būtų ir matinių, ir blizgių šešėlių, kad galėtum susikurti tobulą „nude makiažą. Kosmetinę praturtink persikų, kūno atspalvio, smėlio ir kitais natūraliai atrodančiais lūpų dažais arba blizgiu, šie puikiai derės prie tarytum nematomo akių makiažo.
Tamsaus atspalvio lūpos


Liaukitės mėginusios su tuo kovoti: 10-asis dešimtmetis sugrįžo. Tai reiškia, kad šį rudenį jums bus būtini rudų atspalvių lūpų dažai. Išbandykite kaštainio spalvą – įvaizdis bus mielas akiai ir neatrodys senamadiškas. Nors klasikinė raudona spalva vyrauja kiekvienu sezonu, rudenį lūpas ryškink žemės atspalviais, tik atmink, jei esi šviesiaplaukė, turi atidžiai išsirinkti rudą atspalvį.
Šviesą atspindinti priemonė (angl. highlighter) ar šešėliai


Šviesos atspindėjimas – viena esminių savybių, kuri padės susikurti tobulą makiažą. Šaltuoju sezonu visos spindinčios priemonės suteikia gaivos, lengvos šventinės nuotaikos ir pagyvina veido bruožus. Tokius šešėlius galite naudoti tiek ant akių vokų, tiek ant skruostikaulių ar virš viršutinės lūpos. Visur, kur šviesa „pagauna“ jūsų veido linkius.View this post on Instagram

A post shared by Matylda Bojda (@matyldabojdamua)


Tankios ir ryškios blakstienos


Tankios, dirbtinės blakstienos ant viršutinės akių linijos vizualiai padidina jūsų akis ir suteikia joms žvalumo. Stenkitės, kad likusi jūsų makiažo paletė būtų neutrali – taip išgausite modernų įvaizdį ir nepersistengsite. Blakstienos - vienas pagrindinių akcentų, kuriuos ryškinsime šį sezoną. Tad investuok į kokybišką blakstienų tušą ir pasiruošk ryškinti akis.
Ryškesnis akių pravedimas


Šį sezoną galima išbandyti ir Azijos moterų pamėgtus skysto tipo pravedimus, kurie brėžiami prie pat blakstienų linijos. Pavyzdžiui, šilkinė skysta tekstūra lengvai tepasi ir greitai džiūsta, o tikslus pieštuko antgalis leidžia piešti ryškias linijas ir stipriai jas pabrėžti. Darydamos akių pravedimą, stenkitės jį „vesti“ kuo arčiau blakstienų linijos. Tarp pravedimo linijos ir blakstienų neturi matytis jokių tarpelių. Taip pat svarbu vidiniame kaputyje nepalikti storos linijos, nes tai kaip mat apsunkina jūsų žvilgsnį.View this post on Instagram

A post shared by Makeup Inspirations • Białystok (@mmakeupinspirations)


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis