Buvusi Kanye West mergina Julia Fox atskleidė priežastį, dėl kurios nutraukė santykius su reperiu

Modelis Julia Fox pagaliau atskleidė priežastį, kodėl ji nutraukė savo santykius su reperiu Kanye Westu, nurodydama aspektus, kurių jai buvo tiesiog nebebuvo galima ignoruoti.

Poros romanas užsimezgė šių metų pradžioje, o neseniai duodamas interviu „Evening Standard“ Julia pasidalijo, kas lėmė jų galutinį išsiskyrimą. J. Fox sako, kad ji nutraukė santykius po pirmojo nerimą sukėlusio ženklo. „Tai buvo jo neišspręstos praėjusių santykių problemos, kurių jis neketino spręsti“, – leidiniui sakė J. Fox, tikriausiai turėdama omenyje Kanye pastangas susigrąžinti buvusią žmoną Kim Kardashian jų santykių metu. Būtent tai, anot Julia, ją atbaidė nuo tolimesnių ryšių su Kanye. Ji nenorėjo santykiuose būti trečiu asmeniu.


J. Fox tęsė sakydama, kad jų santykių eigai reikėjo daug atsidavimo o to ji nebuvo linkusi to siekti. Aktorė taip pat atkreipė dėmesį į spėliones, kad jos santykiai su Kanye buvo skirti tik viešumui pasiekti.  "Tai nesąmonė. Jis gavo mano telefono numerį per draugą, taškas", - sakė ji. J. Fox tiesiog norėjo pamatyti, kur klostysis jų santykiai ir pažymėjo, kad tarp jos ir Kanye buvo „nemaža“ chemijos. Buvusi Kanye West mergina Julia Fox atskleidė priežastį, dėl kurios nutraukė santykius su reperiu
Buvusi Kanye West mergina Julia Fox atskleidė priežastį, dėl kurios nutraukė santykius su reperiu
Vida PressKalbėdama apie jų gyvenimo būdo ir charakterių skirtumus, J. Fox prisipažino, kad greitai pastebėjo pirmuosius nerimą keliančius ženklus. „Aš tiesiog gyvenau šia diena ir žiūrėjau, kur nueis mūsų santykis. Po romantiškojo periodo prasidėjo tikras gyvenimas ir jo gyvenimo būdas man nebuvo tinkamas. Aš tiesiog pabėgau iš šių santykių, pamačiusi pirmuosius grėsmingus ženklus“, – sakė ji.


Jų santykiai baigėsi iki 2022 m. Valentino dienos, o kiek vėliau J. Fox „Entertainment Tonight“ pasakė, kad apie trumpą romaną su reperiu gali pasakyti tik teigiamų dalykų. „Tai buvo geriausia, kas man galėjo nutikti“, – sakė ji ir pridūrė, kad „tai tarsi sugrąžino į mano gyvenimą kibirkštį, kurią buvau tarsi pamiršusi“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis