Stiliaus dvikova: Penelope Cruz, Emily Ratajkowski ar Blake Lively?

Pasaulio stileivos kasdien kruopščiai rūpinasi kiekviena savo garderobo detale, stengiasi žengti koja kojon su mada ir tikisi sulaukti jų stiliaus pripažinimo. Ta proga kasdien atrinksime stilingiausius tądien paparacių pričiuptus žmones ir lauksime tavo verdikto. Kas šiandien laimės stiliaus dvikovą?

Penelope Cruz

 

Penelope Cruz (48 m.) – ispanų aktorė, geriausiai žinoma savo vaidmenimis P. Almodovaro filmuose. Taip pat vaidina ir Holivudo filmuose. Pirmoji ispanų aktorė, laimėjusi Oskarą.


Penelope Cruz
Penelope Cruz
Vida Press


Emily Ratajkowski Niujorke

 

Emily O'Hara Ratajkowski (31 m.) yra amerikiečių modelis ir aktorė. Gimusi Londone ir užaugusi San Diege, ji pirmą kartą buvo pastebėta, kai pasirodė ant 2012 m. kovo mėn. erotinio žurnalo „Treat!“ Viršelio. Po to ji buvo pakviesta filmuotis dviejuose vaizdo klipuose - Robino Thicke „Blurred Lines“ ir „Maroon 5“ „Love Somebody“. Šiuo metu E. Ratajkowski yra ištekėjusi už Sebastian Bear-McClard, jiedu neseniai susilaukė vaikelio.


Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press


Blake Lively

 

Blake Lively (35 m.) yra JAV aktorė, kuri geriausiai žinoma iš atlikto Serena van der Woodsen vaidmens paauglių dramos seriale „Gossip Girl“. Taip pat yra dažnai atpažįstama iš tokių filmų kaip: „Accepted“, „The Sisterhood of the Traveling Pants“, „The Private Lives of Pippa Lee“, „The Town“ ir „Green Lantern“.

 

Blake Lively
Blake Lively
Vida Press


 

 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis