Garsios Lietuvos moterys, drąsiai prabilusios apie plastines operacijas

Plastikos chirurgija moderniame pasaulyje nebėra „tabu“. Moterys ir vyrai visame pasaulyje vis dažniau kreipiasi į grožio profesionalus ir ryžtasi kūno ar veido korekcijoms.

Ne išimtis - ir mūsų šalies gyventojai. Vis dėlto žinomi Lietuvos žmonės dar gana nedrąsiai prabyla apie jiems atliktas plastines operacijas. Tačiau yra keletas žymių Lietuvos moterų, kurios ne tik prisipažino apie joms atliktas plastines operacijas, bet ir nuodugniai papasakojo apie patį procesą bei paragino nepabijoti kreiptis į plastikos chirurgus, jei juntamas diskomfortas dėl savo išvaizdos. Štai keletas žinomų Lietuvos moterų, prabilusių apie plastinę chirurgiją.


Justina Partikė


Lietuviškąja Kim Kardashian vadinama grožio specialistė Justina Partikė atvirai pasakoja apie jai atliktas plastines operacijas. Sausio mėnesį Justina gulėsi ant operacinio stalo ir jai buvo atlikta jau šeštoji operacija. Jai buvo atlikta pilvo plastika. Garsi moteris neslepia, kad dabartinė jos išvaizda sukurta ne gamtos, o su chirurgų pagalba. Vienoje laidoje, paklausta, kaip reaguoja į negatyvias kalbas apie plastines operacijas, Justina atsakė: „O kodėl turėčiau gėdytis, kiek ir kokių operacijų esu pasidariusi? Žinau dėl ko tai dariau, ir dariau už savo uždirbtus pinigus“.
Gabrielė Rutkauskienė-Vasha 


Atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha taip pat yra prabilusi apie jai atliktas plastines operacijas. Ji nuo pilvo nusisiurbė riebalus. Moters teigimu, po gimdymo jai buvo reikalinga pilvo plastika. Po nėštumo Vashai buvo susidaręs poriebalinis sluoksnis, kurio jokiais sportais neįveiksi, su šia problemine vieta padėjo atsisveikinti plastikos chirurgas .Kai pilvas pagražėjo, Vasha užsimanė dar labiau pasigražinti ir pasididino krūtinę.

Goda Petrauskienė


Garsaus Lietuvos boksininko Evaldo Petrausko žmona Goda prieš keletą metų, ateinant gražiausioms metų šventėms, ryžosi pasididinti krūtinę. Plastinė krūtų operacija - tokią dovaną savo žmonai padovanojo Evaldas, kartu su plastikos chirurgu dr. Sauliumi Vikšraičiu. Po dviejų gimdymų ir kūdikių maitinimo krūtys buvo praradusios savo stangrią formą ir kėlė Godai diskomfortą. Krūtų didinimo dėka, ji ir vėl gali džiaugtis moteriškai gražiomis savo formomis.


Neringa Šiaudikytė


Atlikėja Neringa Šiaudikytė taip pat viešai yra prabilusi apie pokyčius. Moteriai kadaise buvo alikta lazerinės lipolizės procedūra, nuo klubų srities ir pilvo pašalinti riebalai. „Netekau pusės litro riebalų. Manau, kaip man jaunai, tai yra daug. Žmonės dažnai smerkia mane, neva be reikalo gražinausi. Bet ši operacija ne iš piršto laužta. Tai man buvo problema, dėl kurios labai kentėjau ir kompleksavau“, – kadaise viename interviu pasakojo Neringa. 

Mia


Atlikėja Mia prispažino susidūrusi su patinusių paakių problema, o ją išspręsti nepadėjo nei natūralios, nei medikamentinės priemonės. Mia buvo priversta žengti svarbų žingsnį ir atverti plastikos chirurgų kabinetų duris. Vis tik, ši drąsa nenuėjo perniek, o pasiektas rezultatas džiugina. Moteris neslepia, jog pirmas vaizdas po operacijos – smarkiai nedžiugino, tačiau tikrasis rezultatas pasimatė tik praėjus kuriam laikui ir šiandien Mia drąsiai sako, kad šis sprendimas yra vienas geriausių jos gyvenime. 
Irūna Pūzaraitė Čeponienė ir Ineta Puzaraitė - Žvagulienė


Atlikėja Irūna Puzaraitė - Čepononienė praėjusiais metais su savo seserimi Ineta Puzaraite - Žvaguliene ryžosi gultis ant operacinio stalo. Moterims buvo atlikta krūtų didinimo operacija. Drauge su seserimi jos palaiko viena kitą, todėl ir šį kartą jos kartu žengė į kliniką. „Aš buvau šios operacijos iniciatorė. Palaukiau, kol baigsiu maitinti mažąją krūtimi ir iš karto, kai praėjo tas laikotarpis, aš paskambinau seseriai“, - prieš pat operaciją pasakojo Irūna.Gerda Žemaitė


Televizijos laidų vedėja Gerda Žemaitė prieš keletą metų viešai prabilo apie pasidarytą plastinę nosies operaciją. Moteris socialiniuose tinkluose pasidalijo kadrais prieš operaciją ir parodė įspūdingus išvaizdos pokyčius. Gerda buvo operuota net du kartus, mat po pirmosios operacijos suprato, kad save veidrodyje matyti norėtų vis tiek šiek tiek kitokią.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis