Iki šiol netyla kalbos apie Kylie Jenner dukrelės Stormi biologinį tėvą: gerbėjai regi stulbinančius mergaitės panašumus į Kylie asmens sargybinį Tim

Socialinių medijų žvaigždės ir verslininkės Kylie Jenner asmens sargybinis Tim Chung ne kartą girdėjo gandus, kad yra tikrasis Kylie ir jos vyro, reperio Travis Scott dukters Stormi Webster tėvas.

Gerbėjų teorijos prasidėjo dar 2018 m., netrukus po Stormi gimimo, kai daugelis žmonių internete skelbė vienas šalia kito Kylie dukters ir jos asmens sargybinio Tim Chung nuotraukas, užsimindami apie galimą jų bruožų panašumą. Iš tiesų, Stormi ir Tim turi panašumų, būtent todėl kai kurie gerbėjai teigė, kad tai nėra tik atsitiktinumas. Kai kas taip pat spėliojo, kad Tim gali būti tikras Stormi tėvas, nes mergytės oda yra šviesesnė, priešingai, nei tikrojo tėčio, reperio Travis.

Gandai akimirksniu pasklido socialinėje žiniasklaidoje kaip gaisras, todėl Tim, dirbęs Jenner asmens sargybiniu nuo 2016 m., 2018 m. gegužę tiesiogiai atsakė į kaltinimus savo „Instagram“ istorijoje.  Kylie Jenner asmens sargybinis neigė esąs jos dukters tėvas. Dabar ištrintame „Instagram“ įraše, prie kurio Tim parašė, kad šie gandai yra „juokingai“, Tim pridėjo, kad tai pirmas ir paskutinis jo komentaras. Jis tęsė: „Iš gilios pagarbos Kylie, Travis Scott ir jų dukrai bei jų šeimoms, norėčiau pasakyti, kad mano bendravimas su Kylie ir jos šeima buvo apribotas tik griežtai profesine veikla“.


Tiesa, pati Kylie, pradėjus sklisti gandui net ryžosi atlikti DNR testą savo ką tik gimusiai mergytei. Jie tariamai įrodė, kad Travisas Scottas iš tiesų yra Stormi tėvas. Ir vis dėlto kai kurių Kylie gerbėjų nuomone, tiesa nuo aplinkinių galėjo būti nuslėpta, tačiau kaip yra iš tiesų, belieka tik spėlioti ir viltis, kad Kylie su savo ištikimiausiais gerbėjais buvo sąžininga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis