Garsi Lietuvos nuomonės formuotoja pademonstravo, kas dažnai nutylima „Instagram“: ne viskas auksas, kas auksu žiba 

Nuomonės formuotoja, tinklaraščio „Šokoladas sielai“ įkūrėja Rūta Banionytė (44 m.) ir jos dukra Ema (13 m.) ne per seniausiai viešėjo Monake.

Nors vienoje turtingiausių pasaulio valstybių Monake svajoja apsilankyti ne vienas mūsų kraštietis, žinomai moteriai kelionė į nykštukinę šalį nepaliko gero įspūdžio. Rūta Monake lankėsi ne pirmą kartą, vis dėlto apsistojimas viename prabangiausių Monako viešbučių – penkių žvaigždučių „Hotel de Paris“ kiek apkarto. Nuomonės formuotoja savo „Instagram“ platformoje pasidalijo ir savo dvejopa patirtimi, teigdama, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba.


„Šiandien kviečiu užeiti į prabanga tviskantį Monako viešbutį✨ ir apžiūrėti jį iš arčiau. Šis viešbutis daug metų buvo mano svajonė. Aš jį buvau mačiusi daugybėje instagramo profilių ir labai norėjau bent trumpam patekti į „pasaką” ir patirti, ką reiškia pasimėgauti tokia prabanga.🥂  Man patiko viešbučio interjeras, jo prabanga ir spalvos, deja, praleidus šiek tiek daugiau laiko šiame nuostabiame išrinktųjų kampelyje išryškėjo ir kita jo pusė.💁‍♀️  Man nepatiko ten dirbančių žmonių arogancija bei požiūris į klientą. Reikėjo laukti kambario, pusryčiai nebuvo įspūdingi, room servisas irgi nuvylė, nes lygintuvo teko laukti apie 2 val. Pradžioje nusivyliau, nes situacijas priėmiau gana asmeniškai, bet vėliau, pabendravę su nuolat šiame viešbutyje apsilankančiais žmonėmis, išsiaiškinome, kad tai yra „normalu“ 👌.  Visi mūsų sutikti gyventojai kaip susitarę teigė, kad viešbutis turi vardą ir dėl kliento personalas iš tiesų nepersistengia.🤦‍♀️  Man buvo labai įdomu, kad ir labai turtingi žmonės taikstosi su tokiu servisu!  LIFE LESSONS 🙋‍♀️  Ši istorija sukėlė man daugybę pamąstymų apie tai, kad absoliučiai viskas gyvenime turi dvi puses.


1. Jeigu santykiuose ar prabangiame gyvenime to nematyti arba transliuotojas stengiasi parodyti, kad yra kitaip, siūlau supratingai nusišypsoti👩 ir prisiminti, kad visi dalykai turi ir savo teigiamas, ir neigiamas puses.🤙 


 2. Jeigu kavinėse☕️, parduotuvėse ar santykiuose su žmonėmis tu pasijunti blogai ar nesulauki tinkamo dėmesio, jokiu būdu nereiškia, kad toks elgesys nukreiptas prieš tave. Gali būti, kad tu tiesiog papuolei į tokią vietą, kurioje su visais taip pat elgiamasi.😉“
Po Rūtos pasidalintu įrašu pasipylė moteriai pritariantys sekėjų komentarai. „Aukso vertės abu pastebėjimai ir palyginimas, taikliai“, - rašė viena moteris. „Itin protinga įžvalga, kad viskas gyvenime turi dvi puses“, - pritarė kita.

„Nieko nėra idealaus. Nei viešbutyje, nei prabangoje“, - teigė dar kita.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis