10 madingiausių 2022 m. rudens šukuosenų

Naujo sezono pradžia visuomet atneša pokyčių Natūralu, kad keičiantis metų laikams taip pat norime atnaujinti savo plaukus.

Nors vasarą galėjome rinktis šviesesnes, auksines plaukų spalvas, rudenį ir žiemą gali smagu pasimėgauti šiltesniais kaštoniniais ir brunetės atspalviais. Niekas nesuteikia tokio gero jausmo kaip visiškai naujas kirpimas, taip pat kirpimas yra patikimas būdas atsikratyti išsišakojusių galiukų ir išblukusios vasaros spalvos. Tad kokios yra populiariausios 2022 m. rudens/žiemos šukuosenų tendencijos - kirpimai ir spalvos?


Prabangaus vario atspalvis


Vario atspalvis - vien populiariausių 2022 m. rudens/žiemos plaukų atspalvių tendencijų, į kurią verta atkreipti dėmesį. Pamatysime daugiau kaštoninių spalvų, nes dauguma žmonių nori šiltesnio efekto, kad plaukų spalva atitiktų sezoną. Tokiu būdu sušvelninami šviesūs ar balayage atspalviai iki raudonesnių atspalvių, pavyzdžiui, karamelės rudos. Norėdamos išlaikyti brangiai atrodantį varinį blizgesį, kuris bus gautas kartu su nauja plaukų spalva, būtinai naudokite plaukų kaukę, kad užfiksuotumėte spindesį.
Aštuntojo dešimtmečio kirpimai ir šukuosenos


Aštuntojo dešimtmečio kirpimai ir šukuosenos tebėra stipri 2022 m. rudens/žiemos šukuosenos tendencija. 70-ųjų metų kirpimas tampa populiariu stiliumi ir kirpimu salone. Daugeliui labai patinka patinka stambūs kirpčiukai ir plaukų džiovintuvai, suteikiantys daugiau apimties ar stambios, masyvios garbanos.Bronzinio medžio atspalvis


Šių metų mados savaitėse dominavo rudos spalvos atspalviai, o dizaineriai, tokie kaip Chloé, Chanel ir ACNE Studios, demonstravo bronzinio medžio atspalvio universalumą ir sodrumą. Bronzuota mediena yra subtilaus spalvų derinio mišinys. Karameliniai atspalviai yra maišomi su tamsesniais neutraliais tonais, besitęsiančiais per visus plaukus. Spalva atrodo sodri ir prabangi.


Bob šukuosenos


Viskas kas susiję su 90-ųjų atmosfera vis dar yra didžiulė tendencija 2022 m. Todėl bob šukuosenos vis dar yra labai paklausios. Madingos griežtesnės, aštresnės linijos ir įsimintesni plaukų atspalviai - pavyzdžiui, riešutiniai, bordo, turinys oranžinių elementų.

Dešimtojo dešimtmečio įkvėpta „Buncy Blow Out“ šukuosena


Dešimtojo dešimtmečio įkvėpta „Buncy Blow Out“ išliks populiari visą vasarą, nes šis plaukų kirpimas atrodo nuostabiai puošniai ir elegantiškai. Apvalus šepetys, šiek tiek tekstūros purškalo ir daug plaukų lako yra vieninteliai įrankiai, kurių tau reikia norint pasiekti tokią tūrinę plaukų išvaizdą.
Kirpčiukai, perskirti ties nosies pradžia


Kirpčiai vėl grįžta į madą, tik šį kartą kiek originalesni - JAV plaukų stilistai savo klientams jau siūlo rinktis kirpčius, perskirtus per kaktos vidurį. Tokia šukuosena optiškai platina veidą ir puikiai atskleidžia veido bruožų grožį, todėl jei trokšti jį pabrėžti, ryžkis pokyčiams!

Natūralių plaukų šukuosena


Plaukai, tarsi visai neseniai pabudai ir pamiršai perbraukti juos šepečiu, vėl grįžta į madą. Garsių pasaulio įžymybių plaukų stilistai šukuoseną specialiai pavelia, jog plaukai atrodytų lyg sutaršyti vėjo. Neįtikėtina, jog tokia šukuosena puikiai tinka net ir prie elegantiškų suknelių

Masyvios garbanos


Pernai bangavome, garbanojome plaukų galus ar nuo pusės ilgio. Šiemet bangos kyla iki šaknų ir sukuria struktūras, formas, apimtį plaukams. Matysime skirtingus bangų diametrus, įvairius sukimo būdus. Tiesa, kiekvienai moteriai jos tiks vis kitokios, ir banguojant plaukus per visą ilgį reikia atsižvelgti į tai, kad itin stambios garbanos gali praplatinti veidą ar neproporcingai išdidinti galvą.
Griežti kirpimai


Griežti kirpimai jau nuo rudens užleido vietą tektūriniams iškarpymams, kaskadoms, plėšymams. Kartu su tokiu kirpimu būtini ir kirpčiukai, tokie pat minkšti, iškarpyti, o geriausia – prailginti. Svarbu bus plaukų tekstūriškumas, todėl verta atrasti kiekvienos plaukams tinkamas priemones, kaip juos pakelti, papūsti.

Šlapių plaukų šukuosenosŠlapių plaukų šukuosenos. Šukuosenos, lyg ką tik būtum išlipusi iš vonios, šį sezoną bus viena iš pagrindinių tendencijų. Tokį efektą laisvai pasieksi pasirinkdama garbanas formuojančias plaukų putas ar želė. Manekenė Hailey Bieber taip pat renkasi ir madingą gintaro atspalvį, kuris idealiai tinka prie rudų merginos akių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis