Netikėta naujiena: Brad Pitt romantiškus ryšius puoselėja garsiai manekenei?

Ne per seniausiai su savo vyru Sebastianu Bearu-McClardu dėl pastarojo neištikimybės išsiskyrusi manekenė Emily Ratajkowski, regis, turi naują gerbėją. Ir ne bet kokį.

Portalui „Deux Moi“ neįvardintas šaltinis pranešė, kad Emily Ratajkowski ir garsus aktorius Brad Pitt buvo pastebėti drauge. Pranešama, kad 58 metų B. Pitt ir 31 metų E. Ratajkowski buvo pastebėti drauge pietaujantys Paryžiuje, Prancūzijoje.Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press„Sklando gandai, kad Brad Pitt savo gyvenime turi naują damą. Neseniai atsitiktinai užmezgiau ryšį su vienu virtuvės šefu iš labai prašmatnaus Paryžiaus restorano ir jis man pasakė, kad Brad Pitt neseniai vakarieniavo restorane, kuriame ir dirba šefas. Būtent jis teigė, kad jiedu ne tik romantiškai drauge vakarieniavo - jiems taip pat buvo užsakytas privatus kambarys, kuriame jiedu mėgavosi maistu ir plepėjo drauge valandų valandas" , - teigia neįvardintas asmuo.


Spėlionės, kad šie du žmonės - pora - sustiprėjo po to, kai jiedu tariamai buvo pastebėti vaikščiojantys susikibę rankomis Niujorke. Internete sklando ir nuotrauka, daryta iš nugaros, kurioje matyti, kaip Brad stovi susikibęs rankomis su tamsiaplauke „Pearl Oyster“ bare, Niujorke. Nepaisant spėliojimų, nei E. Ratajkowski, nei B. Pitt kol kas viešai neatsakė į gandus, kad jiedu susitikinėja. Tad jų romanas, regis, tik įsibėgėja, o galbūt tėra tik pramanas.Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida PressŽinia apie Emily ir jos vyro, Sebastian Bear-McClard skyrybas pasklido prieš mėnesį. „Sebastian apgavo Emily“, – tvirtina porai artimas šaltinis. „Jis yra serijinis apgavikas. Tai šlykštu", - teigia neįvardintas asmuo. Ir vis dėlto nėra patvirtinta, kad Emily yra pateikusi prašymą dėl skyrybų. 2018 m. Emily ištekėjo už Sebastian, kuomet jiedu tebuvo draugavę vos tris savaites. Vos pasklidus žiniai apie jų vestuves, daugelis Emily teigė: „Mergaite, tai buvo bloga mintis“. Sebastian daugeliui atrodė nepatikimas, taip pat pora nuolat vaidijosi. 2020 m. Emily pastojo. 2021 m. kovą jie susilaukė sūnaus Sylvester Apoll Bear. Nuo tada, kai ji pagimdė vaiką, Emily savo socialiniame tinkle neviešina bendrų nuotraukų su vyru, todėl atrodo, kad vienintelis svarbus vyras Emily gyvenime yra jos sūnus.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis