Astrologinės prognozės šeštadieniui

Astrologinės prognozės šeštadieniui

AVINAS. Šiandien nederėtų švaistytis tuščiais pažadais ir prisiimti abejotinus įsipareigojimus, nes už tai jūsų niekas nepagirs. O atsakingi liksite. Vakare bus sunku pažaboti apetitą.


JAUTIS. Ši diena privers pasirūpinti sveikatos problemomis. Jeigu gerai jaučiatės, tiktų užsiimti menine kūryba, socialine pagalba. Venkite kontaktų su nedraugiškai nusiteikusiais nepažįstamaisiais, venkite vertybinių ginčų.


DVYNIAI. Regis, šiandien pakliūsite į nejaukią situaciją, jeigu pažįstamas asmuo prašys paskolinti pinigų arba grąžinti skolą. Galimas ir kitoks nemalonus reikalas, pavyzdžiui, alimentai, kompensacija ar draudimo išmoka, kurią jums bus vengiama sumokėti.


VĖŽYS. Nelengva bus realizuoti profesinius sumanymus, ypač dėl to, kad konkurentai kaišios pagalius į ratus. Asmeninius santykius irgi temdys pavydo debesys. Vėlyvo vakaro pokalbis su supratingu draugu gali išsklaidyti jūsų nerimą.


LIŪTAS. Tikėtini svarbūs susitikimai, intelektualūs pokalbiai. Kontaktai su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais bus sunkūs, varginami, tačiau ateityje gali duoti nemažai naudos.


MERGELĖ. Regis, neišvengsite tam tikrų finansinių rūpesčių. Galite sudaryti draudimo sutartį, rašyti testamentą, arba tiesiog tuo domėtis, aiškintis. Atsakingai tvarkykite savus ir svetimus pinigus. Vakaras primins apie suplanuotą kelionę, išvykstantį artimąjį ar pan.


SVARSTYKLĖS. Turbūt neišvengsite šiokių tokių nesmagių rūpesčių arba jums bus priminta sena skola. Galbūt nutrūks vilčių nepateisinę santykiai arba savaime atkris viena iš pasirinkimo galimybių.


SKORPIONAS. Jeigu turite vykti į komandiruotę ar pažintinę kelionę, tikėtini šiokie tokie transporto trikdžiai. Studijų, tarptautiniai reikalai, įstatymų vingrybės, migracija, pervežimai taip pat gali sukelti rūpesčių.


ŠAULYS. Būkite labai atsakingi, priimdami sprendimus, susijusius su vaikais ir darbo reikalais. Finansinės ir meilės avantiūros taip pat gali atnešti problemų. Pasitelkite racionalumą.


OŽIARAGIS. Jūsų gyvenimas atrodys lyg svarstyklės, ant kurių kiekvienos lėkštelės kraunami papildomi svoriai. Ir darbas, ir šeima, santykiai reikalaus vis daugiau pastangų.


VANDENIS. Kai kurios netyčia nugirstos naujienos gali priversti jus keisti planus. Jeigu kur nors vyksite, būkite ypač atidūs prie vairo. Nepasitikėkite atsitiktiniais pažįstamais.


ŽUVYS. Sutelksite dėmesį į labai žemiškus dalykus. Gali nutikti taip, kad į jūsų kišenę priplūs pinigų arba staiga daug jų ištekės. Susidarys įspūdis, kad pradeda dvelkti permainomis asmeniniame gyvenime.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis