Garsios Lietuvos poros, įrodančios, kad amžiaus skirtumas santykiams netrukdo 

Jau senokai daugelio sėkmingų porų pavyzdžiai įrodė, kad amžius meilei - ne riba. Vis dėlto iki šiol atsiranda skeptikų, teigiančių, kad amžiaus skirtumas turi ribas idealiems santykiams. Tad kol vieni stebisi nemenku amžiaus skirtumu poroje, kiti įrodo, kad skiriantys metai ne tik kad nekliudo, bet net ir padeda vystytis darniems santykiams. Tai sufleruoja ir garsių Lietuvos porų pavyzdžiai.

Arvydas Anušauskas ir Lina Anušauskienė


Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas už savo mylimąją žmoną Liną Anušauskienę vyresnis 27 - eriais metais. 2015 -ųjų gegužę pora susituokė, o prieš du metus pora susilaukė savo pirmagimio. Pats Arvydas teigia, kad amžiaus skirtumas porai - ne problema. Viename interviu Arvydas pasakojo: „Manau, kad tai - dviejų žmonių reikalas, o visuomenė nėra pagrindinis patarėjas.“ 
Asta Valentaitė ir Glen Manchester


Modelis bei stilistė Asta Valentaitė jau kurį laiką gyvena ne Lietuvoje - Didžiojoje Britanijoje, Londone ji gyvenimą kuria kartu su sužadėtiniu britų multimilijonieriumi Glen Manchester. Praėjusiais metais pora susižadėjo jiems viešint Malijorkoje, nedideliame pakrantės kaime, Deià. Glen už Astą yra vyresnis penkiolika metų.


Vytautas Grubliauskas ir Inga Grubliauskienė


Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas už savo žmoną Ingą Grubliauskienę yra vyresnis lygiai dvidešimčia metų. Pora kadaise susipažino džiazo klube. Kartu darni pora augina ir dvi dukras.


Modesta Vžesniauskaitė ir verslininkas John Caudwell


Lietuvių sportininkė, olimpietė Modesta Vžesniauskaitė už savo mylimąjį, verslininką John Caudwell yra jaunesnė 31 metais. Praėjusiais metais pora paskelbė džiugią žinią, kad susilaukė bendros atžalos. Porai gimė sūnus, kurį tėvai pavadino Williamu Johnu. 

Rasa Barauskaitė ir Petras DaunysRenginių organizatorė Rasa Barauskaitė, slepianti savo amžių, yra vyresnė už mylimąjį atlikėją Petrą Daunį. Tačiau dainininkas sako, kad nė kiek nepykdo tai, kad jo pavardė kur kas dažniau linksniuojama ne dėl atliekamos muzikos, o dėl asmeninių santykių. Pora atrodo darni ir harmoninga, taip pat dažnai dalijasi ir romantiškais kadrais iš savo kasdienybės.


Giedrė Žickytė ir Eitvydas Bajarūnas


Diplomatą Eitvydą Bajarūną ir jo mylimąją, režisierę Giedrę Žickytę skiria septyniolika metų. Tiesa, į viešumą iškilę šios poros santykiai daugumai buvo daugiau nei netikėti. Dirbdamas Lietuvos ambasadoriumi Švedijoje, diplomatas Eitvydas Bajarūnas kadaise piešė gražų savo ir dabar jau buvusios žmonos santykių portretą, tačiau jau kurį laiką jo širdis buvo ne su žmona Rita Bajarūniene. View this post on Instagram

A post shared by Giedrė Žickytė (@giedrezickyte)Linas Jonauskas ir žmona Evita 


Buvusį aplinkos viceministrą Liną Jonauską ir jo žmoną Evitą skiria dvylikos metų tarpsnis. Vis dėlto jis netrukdo porai vystyti sėkmingus bei darnius santykius.

Mykolas Majauskas ir Lina Svidinskaitė


Politikas Mykolas Majauskas įsipareigojęs dvylika metų jaunesnei buvusiai politiko padėjėjai, Gitano Nausėdos komandos narei Linai Svidinskaitei.  Žinia apie šiltus politiko ir prezidento Gitano Nausėdos patarėjos santykius į viešumą iškilo 2019 m. vasarą – taip pat dėl nuotraukos socialiniame tinkle.


View this post on Instagram

A post shared by Mykolas Majauskas (@mykolasmajauskas)Asta Meschino ir Antonio Meschino


Gvatemalos Garbės konsulė Lietuvoje Asta Meschino už savo vyrą, verslininką Antonio Meschino jaunesnė trylika metų. Iki šiol porą sieja itin glaudus ir stiprus ryšys. Viename interviu Asta prasitarė: „Mes viską su vyru darom poroje. Nepriklausomai nuo to, kokia veikla užsiimtume, vienas kitą labai palaikom. Dėl to aš visą laiką dalyvauju jo svarbiuose susitikimuose“.


View this post on Instagram

A post shared by Asta Meschino (@astameschino)


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis