Populiarioji atlikėja Evgenya Redko pristato naują singlą „Deja Vu“!

„Deja Vu“ – taip skambiai pavadinta nauja, šiandien pasirodžiusi dainininkės Evgenyos Redko daina ir ją lydinti vizuali istorija. „Ši daina man kaip kūrėjai – dainų autorei ir dainininkei buvo savotiškas vidinis proveržis, kuriuo didžiuojuosi“, – sako atlikėja.

Kartu su dar dviem klausytojų negirdėtais kūriniais bei vienu prieš tai išleistos dainos remix’u daina „Deja Vu” nuguls į šviežią Evgenyos Redko albumą „SOS Deluxe Edition“. Jis klausytojus pasieks jau rugpjūčio 29 dieną.


„Visos naujos dainos buvo pradėtos rašyti dar tada, kai kūrėme „SOS“. Šios dainos dėl skirtingų priežasčių tiesiog nepateko į „SOS“ albumą“, – sako dainininkė, albumą kūrusi kartu su savo vyru ir prodiuseriu Asaf Yehuda. Atlikėja priduria norinti, kad kūriniai būtų išgirsti klausytojų – visos dainos labai skirtingos, turinčios skirtingas žinutes bei nuotaikas.


Tam tikruose gyvenimo etapuose dažniau ar rečiau deja vu jausmas aplanko ir pačią Evgenyą. Tiesa, dainos „Deja Vu” sukūrimo istorija nėra pasikartojusi anksčiau. Pasak atlikėjos, tai – greičiausiai jos kada nors parašyta daina.


„Nuo pradžių iki galo žodžiai gimė per kelias minutes, pagrindinius vokalus su Asaf įrašėme iš pirmo take’o, su paprasčiausiu mikrofonu, kurį turime savo studijoje, sėdint ant sofos... O dainą bendrai pabaigėme per vieną valandą“, – prisimena kūrėja.


Svajingus ir nostalgiškus jausmus keliantis kūrinys įkvėptas idėjos ir jausmo apie žmogų su kuriuo galime rasti save, kurį sutinkant ar būnant drauge aplanko jausmas lyg esame jau pažįstami, jog tai – gimininga siela, kurią jau buvome sutikę praėjusiame gyvenime.


Sekant šia sapniška būsena gimė ir dainos „Deja Vu” vizualizacija. „Ja norėjome perteikti sapno atmosferą ir paprastumą, lyg tai būtų kadras iš nekasdienio ir šiek tiek siurrealaus gyvenimo momento“, – sako Evgenya. Viskas nufilmuota tokiu pat principu, kaip ir įrašyta daina - vienu kadru.

Ne tik ši vasara, bet ir visi 2022-ieji metai dainininkei Evgenyai Redko buvo darbingi ir sėkmingi. Surengusi įspūdingiausią karjeros pasirodymą Lietuvos rusų dramos teatre bei M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose pelniusi metų progresyviosios pop muzikos atlikėjos statulėlę, Evgenya kviečia atšvęsti naujo albumo pristatymą rugsėjo 1- ąją, Vasaros terasoje, Vilniuje.


Čia gerbėjų ir vėl laukia neeilinis pasirodymas – dainininkė ant scenos lips kartu su gyvo garso grupe, šokėjais ir dainomis iš naujausio kūrėjos albumo „SOS Deluxe Edition“.


Išgirsk kūrinį:Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis