Lietuvos įžymybės, gimusios po tavo Zodiako ženklu

Ar niekuomet nesusimąstei, kokie garsūs Lietuvos žmonės yra gimę po tokiu pat Zodiako ženklu, kaip ir tu? Galbūt turite kokių nors panašių charakterio bruožų ar bendrų ypatybių? Susipažink su kiekvieno Zodiako ženklo charakteristika ir sužinok, po kokiu garsiu ženklu gimė tavo mylimos žvaigždės.

AVINAS


Šie žmonės - tikri chameleonai. Jie vienaip gali elgtis šeimoje, su draugais ar darbe ir visiškai kitaip likę vieni. Tai ganėtinai ramūs, tačiau be galo inteligentiški žmonės, kurie domisi juos supančiu pasauliu. Šie žmonės labai vertina artimą ryšį ir nėra linkę išduoti. Išdavystė jiems - tikrų tikriausias pragaras, tad jeigu pasijunta išduoti, daugiau į tą žmogų niekuomet nepažvelgia. Tai žmonės degtukai, kurie užsiplieskę gali pasakyti tai, kas geba įskaudinti kitus žmones.


Po šiuo Zodiako ženklu yra gimę:


Marijus Mikutavičius, Mantas Petruškevičius, Andrius Tapinas, Elena Puidokaitė, Liepa Norkevičienė, Rimantė Kulvinskytė.JAUTIS


Tai be galo garbingi ir neretai pernelyg išdidūs žmonės. Jie gali pasižymėti arogancija ar šaltumu, tačiau visuomet išliks klasiški ir pelnys vardą. Aplinkiniai į šią dieną gimusius žvelgia su pagarba, daugelis net norėtų būti panašūs į juos. Šią dieną gimę yra tikri karjeristai - neretai linkę aukoti karjerą vietoj ramaus šeimyninio gyvenimo. Tai nuožmūs, protingi bei mąslūs žmonės, kurie kitiems dažnokai net kelia pavydą. Jų tamsioji pusė - negebėjimas priimti kitų žmonių nuomonės. Dėl to jie labai dažnai nesutaria su aplinkiniais, konfliktuoja, ginčijasi.


Po šiuo Zodiako ženklu yra gimę:


Justė Arlauskaitė - Jazzu, Jurgita Jurgutė, Dalia Ibelhauptaitė, Mantas Stonkus, Gitanas Nausėda, Jonas Valančiūnas
DVYNIAI


Šiomis dienomis gimę žmonės - tikri bendravimo specialistai. Jie itin kalbūs, šnekūs, neretai mėgstantys apšnekėti. Apie juos sklinda pasakymas: neduok pavalgyti, duok pašnekėti. Šie žmonės geba išpešti iš žmonių naudą ir neretai tuo naudojasi - tiek asmeninėje, tiek profesinėje srityje. Taip pat šio charakterio žmonės gerai išauklėti, kultūringi.


Po šiuo Zodiako ženklu yra gimę:


Marija Paulauskaitė - Laukė, Goda Alijeva, Monika Linkytė, Edmundas Jakilaitis, Rolandas Mackevičius, Martynas StarkusVEŽYS


Tai itin rimto būdo žmonės, kurie nėra linkę tuščiažodžiauti ar kvailai juokauti. Dažniausiai tai gabūs studentai, puikūs darbuotojai bei geri šeimos nariai. Aplinkiniai dažnai teigia, jog šiems žmonėms trūksta atsipalaidavimo, jie negeba juokauti. Vis dėlto už jų rimto paveikslo slypi kilnūs ir be galo atviri žmonės. Vis dėlto ne dažnam pavyksta prasibrauti į jų vidinį pasaulį, jie gana uždari.


Po šiuo Zodiako ženklu yra gimę:


Mia Pilibaitytė, Indrė Stonkuvienė, Ieva Zasimauskaitė, Jonas Nainys, Alanas Chošnau, Ramūnas RudokasLIŪTAS


Tai patys jausmingiausi ir labiausiai gamtos apdovanoti žmonės, kuriems neatsispiria niekas. Žavesys - jų stiprioji pusė, nes jie geba sužavėti bet kurį priešingos lyties atstovą. Tai bendraujantys, malonūs, besirūpinantys išvaizda žmonės, kuriems svarbu, jog ir juos supantys aplinkiniai būtų panašūs. Todėl jie itin atsargiai renkasi žmonės, kurie juos supa. Visgi tai itin nuotykius bei avatiūras mėgstantys žmonės, kuriuos tai neretai gali parklupdinti.


Po šiuo Zodiako ženklu yra gimę:


Marius Jampolskis, Aurelijus Veryga, Žilvinas Žvagulis, Simona Nainė, Monika Šalčiūtė, Aistė Pilvelytė

MERGELĖ


Tai labai aktyvūs nuo prigimties žmonės, kurie taip pat yra be galo atletiški. Sėdėti vienoje vietoje - ne jiems. Šie žmonės dažniausiai renkasi veiklas, kurios reikalautų energijos bei judrumo. Tai be galo elegantiški bei puikų stiliaus pojūtį turintys žmonės, kuriems labai svarbu jų išorinis pasaulis. Neretai šio tipo žmonės gali pasirodyti pernelyg šalti, atsainūs, kategoriški. Tai ir yra jų blogosios savybės.


Po šiuo Zodiako ženklu yra gimę:


Monika Pundziūtė - Monique, Kristina Ivanova, Beata Nicholson, Justinas Jarutis, Naglis Bierancas, Andrius MamontovasSVARSTYKLĖS


Uranas simbolizuoja ramybę, susikaupimą. Tai dažniausiai be galo kilnūs žmonės, kurie daugelį žavi vidine ramybe bei skleidžiama darna. Šio charakterio žmonės orientuojasi ne materialinius, o į dvasinius turtus ir nuolat tobulina savo vidinį pasaulį. Šie žmonės taip pat pasižymi kategoriškumu daugelyje situacijų. Jie ganėtinai užsispyrę ir turitys tvirtas pozicijas. Tai vienu atveju jiems kiša koją, kitu labai padeda.


Po šiuo Zodiako ženklu yra gimę:


Agnė Jagelavičiūtė, Inga Stumbrienė, Džordana Butkutė, Juozas Statkevičius, Saulius Prūsaitis

SKORPIONAS


Iglė Bernotaitytė, Viktorija Siegel - Suodaitienė, Rosita Čivilytė, Deividas Zvonkus, Rytis Zemkauskas, Valdas Adamkus


Po šiuo Zodiako ženklu yra gimę:


Pirmasis instinktas atsidūrus joje – imtis veiksmų. Juos charakterizuoja greitai įsiliepsnojantis pyktis, tačiau tas pyktis paprastai ilgai netrunka. Iš tiesų, šie žmonės paprastai negyvena praeitimi, nekaupia nepasitenkinimo ir nejaučia apmaudo. Apskritai, juos pyktis užvaldo greitai, tačiau jie iškart to jausmo atsikrato. Turint tokį charakterį, graužačiai ir kankinimuisi gyvenime nelieka vietos.
ŠAULYSŠauliai žmonės labiausiai nepakenčia suvaržymų ir primestų jiems standartų. Tai laisvės pojūtį dievinančios asmenybės, kuriems didžiausias prioritetas - laisvė. Nors aplinkiniai ganėtinai dažnai stengiasi suvaldyti ugningą Neptūno charakterių žmonių būdą bei pažaboti jų troškimą laisvai elgtis, šio charakterio žmonės ne tie, kurie leis, jog taip nutiktų. Vis dėlto laisvės išaukštinimas vienoje sferoje jiems itin pakenkia - santykių. Pernelyg didelė meilė nepriklausomumui užveria jiems duris į ilgalaikius santykius.


Po šiuo Zodiako ženklu yra gimę:


Justė Starinskaitė, Daina Bosas, Nijolė Pareigytė - Rukaitienė, Stano, Arūnas Valinskas, Arvydas Sabonis

OŽIARAGIAI


Ožiaragiai žmonės - patys laimingiausi. Jie trykšta gyvenimo džiaugsmu ir neleidžia, jog kokios nors negandos jiems sukliudytų džiaugtis kasdienybe. Tai patys optimistiškiausi ir laisviausiai į gyvenimą žvelgiantys žmonės, kurie tiki, jog viską galima nugalėti pasitelkus šypseną ir geranoriškumą. Vis dėlto tai be galo jautrūs ir giliai kritiką priimantys žmonės. Dažniausiai šios charakterio savybės jiems padeda atskirti, kurie žmonės iš jų tenori pasipelnyti, nes šio ženklo žmonės intuityviai jaučia blogus žmones. Tiesa, šio charakterio žmonėms būdingos nuotaikų kaitos bei nepastovumas santykių sferoje.


Po šiuo Zodiako ženklu yra gimę:


Oksana Pikul - Jasaitienė, Inga Jankauskaitė, Ugnė Galadauskaitė, Linas Kleiza, Egmontas Bžeskas, Gabrielius Liaudanskas - Svaras


VANDENIS


Šie į tikslą orientuoti žmonės negarsėja savo tempu, tačiau jų ištvermė – milžiniška. Paprastai ramūs ir nieko neimantys į galvą šio ženklo atstovai pernelyg provokuojami pademonstruoja savo charakterį. Vis dėlto, dažniausiai jie nepraranda savitvardos taip greitai kaip kiti. Vertina stiprybę ir stabilumą. Juos sąlygoja saugumas, taip pat jiems labai svarbūs jų asmeniniai daiktai.


Po šiuo Zodiako ženklu yra gimę:


Natalija Bunkė, Jurga Šeduikytė, Irūna Puzaraitė, Merūnas Vitulskis, Radži, Justinas Jankevičius
ŽUVYS


Tokie žmonės priešinasi pokyčiams ir vengia tiesioginių susidūrimų. Prieš imdamiesi veiksmų jie turi jaustis saugūs. Todėl visai nenuostabu, kad kartais jie atrodo pakankamai lėti. Jų šūkis skamba taip: „Geriausias puolimas yra gynyba“. Kai kam jie gali atrodyti silpni, tačiau iš tiesų jie gali būti itin stiprūs. Jų stiprybė slypi jų atkaklume. Jų lytinis potraukis gali būti labai susijęs su emociniais poreikiais. Jie sugeba sudominti kitus savo apsauginiu, beveik terapiniu būdu.


Po šiuo Zodiako ženklu yra gimę:


Karolina Meschino, Asta Valentaitė, Dalia Grybauskaitė, Robertas Javtokas, Rolandas Skaisgirys, Šarūnas Jasikevičius
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis