5 keistos taisyklės, kurių puoselėdami santykius laikosi Megan Fox ir Machine Gun Kelly

Aktorė Megan Fox ir muzikantas Machine Gun Kelly neabejotinai yra viena įdomiausių pramogų pasaulio porų.

Pora pirmą kartą susitiko 2020 m. kovo mėnesį, kino filmo „Midnight In The Switchgrass“ filmavimo aikštelėje, o artimas porai šaltinis pasakojo, kad „jiedu labai daug šėlo po to, kai buvo filmavimo darbai dėl COVID-19 infekcijos buvo sustabdyti. Tad prastova jų santykiams buvo labai naudinga“.


Po kelių mėnesių Megan pasirodė Machine Gun jo singlo „My Bloody Valentine“ vaizdo klipe, o 2020 m. birželį jiedu patvirtino savo santykius viešai. Pora susižadėjo 2022 m. sausio mėn., po daugiau nei metus trukusių pasimatymų.


Vis dėlto yra 5 keistos taisyklės, kurių puoselėdami santykius laikosi Megan Fox ir Machine Gun Kelly


1. Jie geria vienas kito kraują


Viename interviu Megan atskleidė keistą idėją gerti Machine Gun kraują. „Manau, kad pasakymas gerti vienas kito kraują gali suklaidinti žmones. Žmonės įsivaizduoja mus su taurėmis, o mes tarsi „Sostų žaidime“ godžiai geriame vienas kito kraują. Tai yra tik keli lašai, bet taip, mes kartais vartojame vienas kito kraują ritualiniais tikslais“, - atskleidė Megan.5 keistos taisyklės, kurių puoselėdami santykius laikosi Megan Fox ir Machine Gun Kelly
5 keistos taisyklės, kurių puoselėdami santykius laikosi Megan Fox ir Machine Gun Kelly
Vida Press2. Megan žodis santykiuose visuomet pats svarbiausias


„Entertainment Tonight“ artimas porai šaltinis sakė, kad Megan ir Machine Gun baigia planuoti būsimas vestuves ir kad Megan visuomet turi paskutinį žodį. "Megan neabejotinai sujungia viską ir taria galutinį žodį, kas tinka, o kas ne. Tokiu pačiu principu ji vadovauja ir gyvenime“, - sakė šaltinis.


3. Machine Gun Kelly visada pasirodo Megan fotosesijose.


2021 m. liepą Megan papuošė „InStyle“ viršelį – Kelly taip pat dalyvavo fotosesijose, siekiant palaikyti savo merginą. Atitinkamam interviu Kelly atskleidė, jog stengiasi dalyvauti visose Megan fotosesijose ir visada ją palaiko.  „Ji nepanaši į bet kurį asmenį, kurį aš kada nors sutikau savo gyvenime“, – sakė Kelly, kai buvo paprašyta apibūdinti Megan.


4. Megan grąžina malonę, dalyvaudama daugelyje Machine Gun Kelly pasirodymų


Atsižvelgiant į tai, kad pora yra neišskiriama, Fox dalyvauja daugelyje muzikanto pasirodymų. Machine Gun Kelly atstovas spaudai teigia, kad ir toliau galima tikėtis, kad ji visuomet bus šalia, ir dėl to nėra jokių abejonių.5 keistos taisyklės, kurių puoselėdami santykius laikosi Megan Fox ir Machine Gun Kelly
5 keistos taisyklės, kurių puoselėdami santykius laikosi Megan Fox ir Machine Gun Kelly
Vida Press5. Machine Gun Kelly, dar nesusituokęs su Megan, jau vadina ją savo žmona.


Interviu „Entertainment Tonight“ laidai vyras paaiškino, kad Megan vadinimas savo žmona yra pagarbos ženklas. „Manau, kad niekada nesijaučiau taip, kaip turėčiau tik merginą“, - sakė jis. „Tai atrodo per daug paaugliška mūsų santykių gilumui“ , - teigė muzikantas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis