Paaiškėjo, dėl kokios priežasties išsiskyrė Kim Kardashian ir Pete Davidson

Praėjusią savaitę buvo patvirtinta, kad socialinių medijų žvaigždė Kim Kardashian ir komikas Pete Davidson išsiskyrė po devynių mėnesių pasimatymų.

Pete šiuo metu yra Australijoje ir filmuojasi naujoje komedijoje su Orlando Bloom. Sklando gandai, kad atstumas tarp jjo ir Kim paprasčiausiai buvo per didelis. Taip pat Kim užsiima keturiais vaikais ir keliais reikalais. Ir vis dėlto artimas porai šaltinis, kalbėjęs su „Entertainment Tonight“ laidos vedėja, sakė, kad santykių pabaiga atėjo, nes „tarp jų išblėso kibirkštis“.


Artimas porai šaltinis teigė, kad mano, jog „Kim nesijautė pasirengusi kažkam rimtam su Pete“. Šaltinis pridūrė: „Tarp jų buvo nemažai chemijos, Kim vis dar dievina Pitą ir visada su juo draugaus kaip draugė. Ji vis dar mano, kad jis yra maloniausias ir mieliausias vaikinas pasaulyje. Tarp jų nėra jokios dramos ar pykčių“.Kim Kardashian ir Pete Davidson
Kim Kardashian ir Pete Davidson
Vida PressŠaltinis tęsė: „Kim jautė, kad Pete yra kraštutinė Kanye (buvęs Kim vyras - red. past.) priešingybė. Iš pradžių ji manė, kad tai bus smagus nuotykis, bet vėliau santykiai pasidarė rimtesni, kai jie tiek daug laiko praleido kartu“, - teigė šaltinis.


Vis dėlto, anot jo, Kim dar nejautė, kad ji nori su juo apsigyvent, o Pete jau tarsi buvo pasirengęs žengti šį žingsnį. Kaip bebūtų, artimas porai šaltinis paantrino, jog pora tikrai nesipyksta ir net išsiskyrę, ko gero, liks labai gera draugais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis