Kaip pagarsėjusi sukčiautoja Anna Delvey užsidirba pinigų būdama už grotų?

Metų pradžioje „Netflix“ kanale pasirodęs serialas „Inventing Anna“ sumušė populiarumo rekordus. Daugelį sudomino ekranizuota sukčiautojos Annos Sorokin, kuri apsimetinėjo Anna Delvey vardu, istorija.

Šį serialą prodiusavo TV prodiuserė Shonda Rhimes, o pagrindinis serialo vaidmuo - sukčiautojos Annos Sorokin, arba kitaip Annos Delvey - atiteko aktorei Juliai Garner.  Po to, kuomet tikroji Anna Delvey buvo apkaltinta už sukčiavimą, jai buvo liepta savo aukoms atlyginti beveik 199 000 JAV dolerių. 


Taigi, daugeliui kyla klausimas, kaip liūdnai pagarsėjusi A. Sorokin turėjo pinigų sumokėti už savo nusikaltimus? Regis, kad Anna rado būdą, kaip finansiškai pasistūmėti į priekį, nepaisant savo praeities. Viena iš priežasčių, kaip Anna apsirūpino finansiškai, yra ta, kad tariamai „Netflix“ jai sumokėjo už serialą „Inventing Anna“, kadangi „Netflix“ serialas yra paremtas jos gyvenimo patirtimi ir žurnalo „New York Magazine“ straipsniu apie jos nusikaltimus. Ir nors pati Anna „New York Times“ žurnalistei A. Sorokin pasakojo, kad pati savo gyvenimo istorijos įkvėpto serialo nematė, vis dėlto už leidimą pasakoti savo istoriją iš „Netflix“ sulaukė milžiniško atlygio - net 320 tūkst. JAV dolerių.Anna Sorokina
Anna Sorokina
Vida PressTaip pat, nors šiuo metu A. Sorokin dienas leidžia už grotų, liūdnai pagarsėjusi sukčiautoja nori dalintis savo istorija. Šiuo metu Anna bendradarbiauja su kompanija „Bunim/Murray Productions“ - kartu su šia kompanija Anna planuoja kurti dokumentiką apie nutylėtą savo gyvenimo pusę. Šios dokumentikos tikslas bus ne tik informuoti žiūrovus apie Anna gyvenimą ir suteikti daugiau įžvalgų apie jos istoriją, bet ir suteikti daugiau galimybių jai pačiai ją papasakoti. „Bunim/Murray Productions“ plėtros direktorius Michael Driscollas vadovauja projektui ir savo vizija pasidalijo pareiškime: „Anna istorija yra labai gyva ir vis dar vystosi mums kalbant. Mes kartu su ja vystome šį projektą jau kelis mėnesius ir praleidome daugybę valandų bendraudami su ja telefonu ir vaizdo skambučiais“, - rašoma pranešime.  „Ji yra sudėtingas ir žavus personažas ir mes nekantraujame papasakoti kitą jos nuolat besivystančios istorijos skyrių“, - teigia jis.


Taip pat, Anna prisipažino rašanti knygą ir kurianti tinklalaidę, kurios jai taipogi atneš nemenką pelną.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis