Po atlikėjos Katy Perry koncerto gerbėjai liko nustebę: moteris sviedė į minią picą

Dainininkė Katy Perry neseniai pasirodydama viename naktiniame klube Las Vegase į minią mėtė picos gabalėlius.

Jei manai, kad tai skamba kaip riebi netvarka, tu teisi. Bet Katy tai vis tiek padarė. Vaizdo įraše, kurį paskelbė Katy gerbėjų paskyra „Twitter“, matyti, kaip atlikėja išmeta gabalėlį pepperoni picos gerbėjams, kurie yra už 10 metrų nuo jos.


Pica ir popierinė lėkštė greitai atsiskiria ore ir abu patenka į tarpą tarp minios ir didžėjaus kabinos. Nepaisant to, kad už jos stovi kiti, artimesni atlikėjos gerbėjai, kuriems ji galėtų tiesiog įteikti picą, impulso vedama Katy nusviedžia picą.Šiaip ar taip, Katy tarsi greitai suvokdama savo klaidą nusišypso, prieš pasukdama atgal į sceną. Vis dar šokdama pagal muziką, ji paima dar vieną gabalėlį ir čia viskas pasidaro keista. Kitas jos žingsnis yra su didesne jėga mesti gabalėlį į minią. Jis pasiekia savo tikslą – keli audringi gerbėjai yra apmėtomi picos gabalėliu. Žinoma, jų apranga buvo išpurvinta, o maistas tapo tikrai nevalgomas po to, kai jis palietė rankas (ir tikriausiai grindis).


Sunku pasakyti, kas paskatino Katy mesti picą - tikėtina, jog tai buvo impulsyvus veiksmas. Ir vis dėlto šis veiksmas turėjo atoveiksmį - socialiniuose tinkluose pradėjo plūsti komentarai, kad labai nemandagu atlikėjai mėtytis maistu, tai rodo nepagarbą savo gerbėjams.


O ką manai tu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis