Tūkstantinėje Dua Lipa koncerto minioje Kaune šėlo ir stilingos Lietuvos žvaigždės

Vakar, birželio 19-ąją Kaune įvyko ilgai lauktas šou - „Žalgirio“ arenoje skambėjo pasaulinio garso muzikos žvaigždės Dua Lipos dainos. 

Savo šou pavadinimu „Future Nostalgia“ Dua Lipa pradėjo klausytojams puikiai pažįstamu kūriniu „Physical“. Koncerto metu nuskambėjo visi populiariausi atlikėjos hitai, tarp jų ir klausytojų simpatijas pelnęs Dua Lipa kūrinys kartu su muzikos grandu Elthon John „Cold Heart“. Skambant „Cold Heart“, Dua Lipa paprašė visų įsijungti telefonų žibintuvėlius, todėl arenoje sužibo įspūdinga švieselių jūra. Nors pats Elton John scenoje nepasirodė, jį buvo galima išvysti ekrane už scenos, ant kurios koncertavo Dua Lipa.


Tūkstantinėje susirinkusiųjų į koncertą minioje buvo galima pamatyti ir nemažai žinomų Lietuvos veidų. Koncerte šėlo nuomonės formuotojos Karolina Meschino, Simona Nainė, Ieva Mackevičienė, drabužių dizainerė Agnė Kuzmickaitė, atlikėjos Natalija Bunkė, Liepa Mondeikaitė bei kitos garsios mūsų šalies asmenybės.


Daugelis susirinkusiųjų į koncertą atrodė ryškiai ir žaismingai - regis, savo apranga klausytojai bandė susitapatinti su nuotaikingu Dua Lipa muzikiniu stiliumi.


Pasižvalgyk po Dua Lipa koncerto Kaune svečių stilių!


Radijo ir televizijos laidų vedėja Elena karalienė su vyru Vytautu Karaliumi mėgavosi laiku prieš koncertą gurkšnodami gaivius gėrimus. Pora koncertui pasirinko vasarišką stilių - laisvas, lengvo audinio palaidines bei šortus.
Nuomonės formuotoja Karolina Meschino koncertė šėlo su draugais ir pasipuošė apelsinų atspalvio akių makiažu, oranžine palaidine ir panašaus atspalvio delninuke. Karolina atrodė ryškiai ir pastebimai!Manekenė Diana Balaisytė į koncertą atkeliavo pasirinkusi žaismingą disko stiliaus suknelę, kurią priderino prie tviskančio laikrodžio.


Drabužių dizainerė Agnė Kuzmickaitė Dua Lipa paklausyti atvyko pasipuošusi originalaus dizaino, spalvinga palaidine bei tviskios medžiagos kelnėmis.

Nuomonės formuotoja, drabužių kūrėja Simona Nainė ypatingam muzikiniam vakarui pasirinko spindinčią suknelę su kaubojiško stiliaus batais. O štai atlikėja Natalija Bunkė pasirinko klasikinio stiliaus švarką bei šortus.Keliautojas Mantas Bertulis Dua Lipa koncerte šėlo su gerų draugų kompanija, o pats koncerto aprangai pasirinko ryškiai melsvus marškinėlius.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis