Atlikėja Demi Lovato pripažino, kad prieš įrašinėdama naują singlą „Skin of My Teeth“, ji ieškojo psichologinės pagalbos

Prieš pasirodant aštuntajam Demi Lovato studijiniam albumui „Holy Fvck“ dainininkė išleido naują singlą „Skin of My Teeth“. Neseniai pasirodžiusi „The Tonight Show“, kurią veda garsusis laidų vedėjas Jimmy Fallon, Demi pirmą kartą atliko naują dainą ir aptarė su daina susijusius išgyvenimus.

„Šis muzikinis kūrinys neabejotinai yra pokytis mano muzikiniame kelyje, bet aš taip pat grįžtu prie savo muzikinių šaknų, nes būtent tokiu stiliumi pradėjau dainuoti, kai išleidau pirmąjį ir antrąjį albumą“, – pasakojo jie J. Fallon. 


Dainininkė taip pat atskleidė, kad įrašinėdama šį singlą, ji lankėsi psichiatrijos klinikoje. Primename, kad Demi anksčiau lankėsi reabilitacijos klinikoje po beveik mirtino perdozavimo nuo narkotikų bei alkoholio. „Pernai išgyvenusi labai daug dalykų, grįžau į gydymo kelią. Supratau, kad tai tikrai noriu padaryti dėl savęs ir noriu sukurti patį geriausią įmanomą albumą, kažką, kas iš tikrųjų reprezentuotų tai, kas aš šiuo metu esu... O lengviausias būdas padaryti ką nors autentiško – tai padaryti tai švariai ir blaiviai“, – sakė ji. sakė. Demi pridūrė: „Taigi, dabar žinote, kad sukūriau šį signlą būdama blaivi“, – laidoje užsiminė ji.


Išgirsk naująjį Demi singlą „Skin of My Teeth“:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis