Kaip metams bėgant keitėsi aktorius Johnny Depp?

Milijonai žiūrovų visame pasaulyje stebi teisinę Holivudo įžymybių - aktorių Johnny Depp ir Amber Heard, kovą. Vykstant šiai kovai, dėmesio centre atsidūrė aktorius Johnny Depp. Vis dažniau žiniasklaidoje prisimenami jo meilės nuotykiai ar kino juostos, kuriuose jis vaidino. O kaip bėgant metams keitėsi garsusis aktorius?

Šis žavus rudaakis berniukas - pats Johnny Depp! Ši nuotrauka daryta 1969 metais, kuomet aktoriui tebuvo vos penkeri metukai. Nors bėgant metams Johnny keitėsi, jo mąslus ir skvarbus žvilgsnis niekur nedingo.


Čia jaunama Johnny - šešiolika metų. Namuose kartu su šeima jis šventė savo gimtadienį. Nors Johnny tuo metu jau ragavo aktoriaus duonos, tačiau dar nebuvo tapęs pasauline kino įžymybe.
Johnny - septyniolika metų. Tuometu jis jau buvo tapęs tikru merginų numylėtiniu ir susilaukdavo labai daug dėmesio. Tiesa, matyti, jog būtent tais metais jis jau įniko į blogus įpročius ir pradėjo rūkyti cigaretes.Štai čia Johnny - 21 - eri metai. Nors jis dar ne pasaulinio garso įžymybė (tokia jis tapo 25 - erių), jis jau atradęs savo individualų stilių. Tuo metu būsima kino žvaigždė fotografuodavosi įvairiems žurnalams, todėl jo gyvenime modeliavimas užėmė svarbesnę vietą nei aktorystė.

Štai taip mielai su šuniuku Johnny pozavo būdamas 25 - erių metų. Šie metai jam tapo lemtingi - vaikinas būdamas 25 - erių, išgarsėjo visame pasaulyje, kuomet suvaidino seriale apie policininkų gyvenimą 21 Jump Street.
Kartu su užgriuvusia šlove - ir gražios moterys aplink. Kuomet Johnny buvo 26 - erių, jis pradėjo susitikinėti su aktore Winona Ryder. Garsioji porelė šioje nuotraukoje pozuoja prie vieno iš filmų, kuriame vaidmenį atliko Johnny, stendo.
Johnny populiarumas įgavo žaibišką pagreitį, kuomet aktoriui sukako 30 metų. Po metų nuo savo jubiliejaus jis pradėjo susitikėti ir su modeliu Kate Moss. Nors jų santykiai buvo audringi ir nuoširdūs, deja, jie ilgai netruko.
Būdamas 35 - erių, aktorius susipažino su savo būsima žmona, atlikėja Vanessa Paradis. Šioje nuotraukoje jie pozuoja drauge su Vanessa vienoje iš filmų, kuriame vaidino Johnny, premjerų.View this post on Instagram

A post shared by JOHNNY DEPP (@johnny_depp_fan___)
Šioje nuotraukoje Johnny - keturiasdešimt metų. Jis jau puikiai pažįstamas kinomanams ir suvaidinęs jau pusėje kino juostų. Brandi, tačiau žavinga Johnny išvaizda išduoda: jis nepasirengęs sustoti ir dar ketina atlikti daug gerų vaidmenų kine!


Šioje nuotraukoje Johnny - penkiasdešimt metų. Nors jo amžius brandus, jaunatvišką polėkį ir sielą išduoda jo ranką išmarginusios tatuiruotės.

Štai taip Johnny atrodo šiandien, dalyvaudamas teismo procese su buvusia žmona, aktore Amber Heard. Ar bėgant metams aktorius labai pasikeitė?Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis