Maudymosi kostiumėlių sezonas: kaip išsirinkti geriausią ir labiausiai tinkantį? 

Artėja vasara, o gal atostogos šiltuose kraštuose? Akiniai nuo saulės, basutės ir apsauginiai kremai jau paruošti ir svarstote, ko dar reikia būsimam šiltajam sezonui?

Nei viena vasara ar atostogos negalėtų apsieiti be kokybiško, gero ir gražaus maudymosi kostiumėlio. Tai savotiškas vasaros atributas, kuris leidžia mėgautis vandens ir saulės teikiamais malonumais. Žinoma, maudymosi kostiumėlių būna įvairiausių. Jie skiriasi tipais, o ką jau kalbėti apie spalvas, dizainus ar medžiagas. Tad, pasirinkti, šį maudynių ir deginimosi palydovą, gali būti ne taip paprasta kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Dėl šios priežasties, prieš įsigyjant maudymosi kostiumėlį labai svarbu atsižvelgti į kelis, labai svarbius kriterijus. Būtent juos, šiame straipsnyje ir apžvelgsime. 


Skirtingi maudymosi kostiumėlių tipai 


Maudymosi kostiumėlį pasirinkti gali būti tikrai sunku. Kai rinkoje tiek daug, įvairių, skirtingų modelių, dizainų, galva tikrai gali apsisukti. Tačiau, naudinga žinoti, kad norint išsirinkti sau tinkamiausią maudymosi kostiumėlį, pirmiausia reikėtų pasirinkti tinkamą jo tipą. Moteriški maudymosi kostiumėliai gali būti skirstomi į kelis, pagrindinius tipus. Pirmasis iš jų - vientisi maudymosi kostiumėliai. Vieni vientisi maudymosi kostiumėliai būna sportiniai, skirti atletams ir suteikia maksimalų kūno palaikymą. Kiti, tuo tarpu, yra stilingesni, laisvesnio stiliaus, tačiau, labiau uždengia kūną nei kitų tipų maudymosi kostiumėliai. Antrasis tipas - dviejų dalių maudymosi kostiumėliai. Jie, taip pat, gali būti skirtingi. Vieni, savo dizainu primena tradicinius apatinius: yra sudaryti iš viršutinės ir apatinės dalies, o trumpiau yra vadinami bikini maudymosi kostiumėliais. Kiti, dviejų dalių maudymosi kostiumėliai turi standartinę apatinę, kelnaičių dalį, o viršutinė jų dalis primena ne liemenėlę, o marškinėlius. Tokie yra vadinami tankini maudymosi kostiumėliais. Būtent tokio tipo kostiumėliai uždengia daugiau kūno, nėra tokie atviri. Neretai, jie padeda paslėpti ir tam tikrus kūno formų trūkumus. Tačiau, tuo pat metu, jie suteikia daugiau laisvės judesiams nei vientisi maudymukai. Tuo tarpu, standartiniai, dviejų dalių maudymosi kostiumėliai puikiai tinka ne tik vandens malonumams, bet ir saulės vonioms, kadangi, mažiausiai uždengia kūną. Žinoma, reikėtų nepamiršti ir to, kad pastarieji maudymosi kostiumėliai gali būti skirtingų dizainų. Viršutinė jų dalis gali būti trikampės formos, su lankeliais, pakietinimais arba be jų. Lygiai taip pat, kelnaitės gali būti aukštu, vidutiniu, žemu juosmeniu. Plačiai naudojami ir maudymosi šortai. Dažniausiai, skirtingus dizainus moterys renkasi pagal kūno tipą, formas. Turinčios didesnę krūtinę turėtų rinktis maudymosi liemenėles su lankeliais, kurie suteikia daugiau palaikymo. Toms, kurių krūtinė nėra itin didelė puikiai tiks ir trikampio formos bikini viršus. Stambesnės damos, dažnu atveju, renkasi kelnaites, kurios turi aukštą liemenį. Jos labiau suspaudžia pilvo sritį, gali padėti jį paslėpti. Žinoma, rinktis reikėtų ir pagal tai, kas kiekvienai damai yra patogu asmeniškai, kadangi, vienos, visiems tinkančios taisyklės tikrai nėra. 


Kokia maudymosi kostiumėlio medžiaga geriausia?


Nuo medžiagos, iš kurios yra pagamintas maudymosi kostiumėlis priklauso ir tai, koks kokybiškas, patvarus ir patogus jis bus. Dažniausiai, maudymosi kostiumėliai yra gaminami iš nailono, likros arba elastano. Labai svarbu, kad maudymosi kostiumėlis turėtų nors šiek tiek elastano, kadangi, jis garantuos patogumą, leis kostiumėliui tampytis. Netamprus ir standus maudymosi kostiumėlis gali būti ne pats patogiausias pasirinkimas, kadangi, dažnu atveju, tokie kostiumėliai, varžo judesius ir neleidžia jaustis laisvai. Svarbu, kad ir pati medžiaga būtų kokybiška. Prastos kokybės maudymosi kostiumėlis greitai išsitampys, praras savo formą, spalvą ir tiesiog nebus tinkamas naudoti. Tad, ieškokite geriausio kainos ir kokybės santykio.


Nepamirškite pasirinkti tinkančio ir patinkančio dizaino bei spalvos 


Svarbu paminėti, kad maudymosi kostiumėlio dizainas ir spalva, taip pat, yra labai svarbūs. Reikėtų rinktis tokį, kuris labiausiai patinka jums, dera prie jūsų stiliaus. Vienos moterys mėgsta surišamus, kitos - susegamus kostiumėlius. Lygiai taip pat, vienoms labai patinka vienspalviai, o kitos mėgsta ryškius, spalvotus, raštuotus ir akį traukiančius maudymosi kostiumėlius. Tai yra visiškas skonio reikalas ir kiekvienas turėtų kliautis savo asmeniniais norais bei poreikiais. Galime garantuoti tik tai, kad varle.lt svetainėje rasite tikrai platų, įvairių maudymosi kostiumėlių pasirinkimą, o taip pat ir draugiškas kainas bei pačias geriausias akcijas!

Užsakymo nr.: PT_74123

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis