Kristiano Grėjaus vaidmenį filme „50 pilkų atspalvių atlikęs aktorius Jamie Dorman realiame gyvenime - ne toks, kaip tikėjaisi

Aktorius Jamie Dornan visą gyvenimą daugeliui moteriškosios lyties atstovių asocijuosis nuo nuožmiuoju ir žavinguoju Kristianu Grėjumi - filmo veikėju, kurio vaidmenį Jamie atliko garsiajame filme „50 pilkų atspalvių“.

Nors nuo filmo išleidimo pradžios praėjo jau septyneri metai, viso pasaulio merginos bei moterys mintyse vis pagalvoja apie žavųjį Jamie veikėją. Kristianas Grėjus - įtakingas verslininkas, kuris vieną dieną susitinka su paprasta mergina Ana. Netrukus Kristianas suteikia Anos pasauliui visiškai kitokį atspalvį. Užsimezgęs jųdviejų romanas užtvirtinamas sutartimi, kuri suteikia galimybę Kristianui Grėjui visiškai valdyti Anos gyvenimą.


Šiandien žavingojo Kristiano Grėjaus vaidmenį atlikusiam aktoriui - keturiasdešimt metų. Nors jis ir toliau sukasi kino industrijoje, kitų ryškių vaidmenų kine taip ir neatliko. Jis yra dviejų Airijos kino ir televizijos apdovanojimų laureatas, taip pat buvo nominuotas BAFTA televizijos apdovanojimams ir Auksinio gaublio apdovanojimams. Už visus šiuos apdovanojimus bei nominacijas jis turi būti dėkingas filmui „50 pilkų atspalvių“.


Ir vis dėlto realiame gyvenime „Kristianas Grėjus“ - ne kostiumuotas, įtakingas verslininkas. Priešingai, Jamie itin paprastas ir net iš savęs nevengiantis pasijuokti vyras. Savo „Instagram“ paskyroje jis dalinasi šmaikščiais kadrais, kuriuose pozuoja nustatęs juokingas minias ar užsidėjęs ant veido lakštinę kaukę ar savo vaikų akinius nuo saulės.


Nors jo „Instagram“ paskyroje nuotraukų nedaug, matyti, jog Jamie - tikrai linksmas vyrukas ir yra ne iš tolo nepanašus į griežtą, dažnai gruboką ir nuožmų savo herojų.View this post on Instagram

A post shared by Jamie Dornan (@jamiedornan)View this post on Instagram

A post shared by Jamie Dornan (@jamiedornan)
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis