Monika Linkytė: „Jei nesugebesi išlipti iš komforto zonos, niekuomet neaugsi“ (FOTO)

Šiandien visi susirinkę į mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą „Studijos 2017“ galėjo susitikti su dainininke ir „Panelės“ viršelio mergina Monika Linkyte.

„Laimė mėgsta ryžtingus“ – į taip pavadintą pranešimą - pokalbį Monika kvietė visus, trokštančius sužinoti apie tai, kaip Monikai sekėsi vytis savo svajonę ir įgyvendinti tikslus. Atlikėją kalbino „Panelės“ vyr. redaktorė Vytautė Žališkevičiūtė, o po pokalbio su Monika susirinkusieji uždavinėjo atlikėjai klausimus.

Monika atsakė į labiausiai jaunajai auditorijai rūpimus klausimus ir atskleidė, kas jai padėjo pasiekti tai, ką atlikėja turi šiuo metu. Pokalbio metu Monika pasakojo ne tik apie savo muzikinį kelią, bet ir apie ankstyvą paauglystę bei kilusią nežinią. Anot Monikos, buvo metas, kai ir ją kankino abejonės dėl ateities, tačiau ji sugebėjo atsikratyti slogių minčių. Monikai labiausiai padėjo buvimas su savimi, įsiklausimas į savo poreikius bei vidinę būseną.

Atlikėja susirinkusiems teigė, jog svarbiausia, ką turi padaryti jaunas žmogus, tai išlipti iš savo komforto zonos ir pabandyti kažką naujo. „Man taip pat reikėjo rinktis, ar gyventi abejonių pasaulyje, ar perbristi per save ir išplaukti į plačiuosius vandenis“,- teigė Monika.

Nebuvai parodoje, tačiau trokšti pasiklausti pokalbio su Monika? Vaizdo įrašą gali peržiūrėti ČIA.

O štai ir kadrai iš pranešimo - pokalbio:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis