10 faktų, kurių gali būti nežinojusi apie „Euforijos“ žvaigždę Sydney Sweeney

Jei dar nieko negirdėjote apie aktorę Sydney Sweeney, metas suklusti.

Nors ši aktorė labiausiai žinoma dėl Cassie Howard vaidmens seriale „Euforija“, ji yra kur kas daugiau, nei tik mėgstama jaunimo aktorė. Galbūt nežinojai, bet Sydney taip pat užsiima ir automobilių mechanika bei yra viena geriausių atlikėjo Machine Gun Kelly draugė. Sužinok keletą įdomiausių faktų apie šią aktorę.


Sydney Zodiako ženklas - Mergelė


Rugsėjo 12 - ąją gimusi Sydney Sweeney pagal Zodiako ženklą yra Mergelė. Mergelės pagal jų Zodiako ženklą yra tikros perfekcionistės ir yra žinomos kaip labai pastabios, tvarkingos bei jautrios asmenybės. Tai, jog Sydney atitinka Mergelės bruožus, patvirtina ir jos pažįstami.


Sydney mokykloje buvo pavyzdinga moksleivė


Kaip aktorė paaiškina daugelyje savo duotų interviu, ji visada buvo nepanaši į serialo „Euforija“ veikėją Cassie, - išsiblaškusią paauglę. Mokydamasi mokykloje, Sydney aktyviai užsiėmė įvairia veikla, įskaitant futbolą, krepšinį, sniego slalomo komandą ir net vandenlenčių sporą. Kadangi jos tėvas buvo gydytojas, o mama – teisininkė, jie nuo mažens Sydney spaudė siekti gerų rezultatų. Ji buvo išauklėta taip, kad mokykla visada būtų jai svarbiausia, todėl mokyklą ji baigė aukščiausiais balais.Sydney Sweeney
Sydney Sweeney
Vida PressSydney kino pasaulyje sukasi nuo 2005 metų


Sydney vaidino kine nuo 2005 metų. Prieš gaudama Cassie vaidmenį seriale „Euforija“ ir Olivijos vaidmenį seriale „Baltasis lotosas“, Sydney vaidino tokiuose filmuose kaip „Criminal Minds“, „Grey's Anatomy“, „Heroes“, „Pretty Little Liars“ ir „90210“. Jei ši aktorė tau atrodė pažįstama žiūrint „Euforiją“, tikriausiai ją matei 2018 metų „Netflix“ seriale „Viskas šlykštu“! 2019 metais ji taip pat vaidino devintajame Quentino Tarantino filme „Kartą... Holivude“.


Ji pasirodė muzikiniuose Machine Gun Kelly ir Halsey klipuose


Taip, Sydney pasirodė kartu su Halsey jos muzikiniame vaizdo klipe „Graveyard“ 2019 metais. Jame matyti, kaip Sydney ir Halsey šėlsta karnavale, apsivilkusios pūkuotas sukneles. Sydney taip pat atliko populiarios merginos Scarlett vaidmenį Machine Gun Kelly muzikiniame klipe „Downfalls High“. Tikinama, kad Megan Fox mylimasis Machine Gun Kelly ir Sydney yra labai geri draugai, ne tik kolegos.Sydney Sweeney
Sydney Sweeney
Vida PressSavo mylimą šunį Tanką ji įsigijo būdama paauglė


Karta Sydney viename interviu papasakojo apie savo mielą šunį, pitbulį Tanką ir su juo susijusią istoriją. Ji sakė, kad kuomet ji suaugo, viskas, ko ji norėjo, buvo turėti savo šunį po to, kai jos šeimos vokiečių aviganis mirė, kuomet jai buvo 13 metų. Dėl to ji nuolat padėdavo savo močiutei gyvūnų prieglaudose ir atsivežė Tanką namo, kai jai buvo 17 metų.


Sydney įstojo į koledžą filmuodamasi seriale „Tarnaitės pasaka“


Interviu „The Drew Barrymore Show“ Sydney papasakojo, kad filmuodamasi seriale „Tarnaitės pasaka“ ji iš tikrųjų lankė koledžą. Studijuodama verslo studijas Sydeny turėjo išvykti iš filmavimo aikštelės ir laikyti baigiamąjį verslo teisės egzaminą. Sydney pripažįsta, kad tai buvo itin įtemptas jos gyvenimo metas.


Ji nusipirko savo svajonių senovinį automobilį ir taiso jį savo malonumui


Aktoriniai honorarai leido Sydney nusipirkti savo svajonių senovinį automobilį, kuris yra 1969 m. „Ford Bronco“. Šiuo metu ji rekonstruoja šį automobilį savo malonumui ir dokumentuoja savo pažangą savo „TikTok“ puslapyje @syds_garage. Interviu „The Late Late Show“ su James Corden ji papasakojo apie savo sprendimą užsiimti su minėtu automobiliu. „Tai buvo mano svajonė, pagaliau man pavyko ją įgyvendinti. Dirbau su 69-ųjų „Bronco“ ir visiškai pakeičiau automobilio transmisiją, taip pat pakeičiau priekinę ir galinę ašis, vairą“, – apie patirtį remontuojant automobilį pasakojo ji.
Sydney Sweeney
Sydney Sweeney
Vida PressJos bendražygė „Euphoria“ filmavimo aikštelėje susilaužė kojos pirštą


Tame pačiame James Corden interviu Sydney prisiminė kai kuriuos nutikimus iš „Euforijos“ filmavimo laikų, įskaitant laiką, kai ji susilaužė kojos pirštą. „Filmavimo metu man kažkas užmynė ant piršto ir vėliau aš pajutau deginantį skausmą. Man kuo greičiau reikėjo atsidurti ligoninėje“, – paaiškino ji. Ji toliau paaiškino, kad moteris, kuri filmavimų metu netyčia užlipo ant jos, buvo aktorė kad Alexa Demie.


Sydney yra mišrių kovos menų kovotoja


2022 m. balandžio mėnesį, duodama interviu „Variety“ leidiniui, Sydney papasakojo, kad būdama paauglė, ji buvo mišrių kovos menų kovotoja. "Treniruotis pradėjau būdama maždaug 13 metų. Aš net dalyvavau varžybose! Ir man tai labai patiko... Laimėjau pirmą vietą, kovodama su... vaikinu!", - sakė ji. Sydney taip pat sakė, kad nors iki šiol aktorės karjeroje nenaudojo savo sportinių įgūdžių, ji mielai tuo pasinaudotų. "Labai to norėčiau. Tai man tikrai padėtų realizuoti tikrąją save..." - teigė ji.
Sydney Sweeney
Sydney Sweeney
Vida Press


Ji nėra vakarėlių liūtė


Sydney nėra vakarėlių iki paryčių fanė.. Kartą ji viename interviu paaiškino: „Aš nesu ta, kuri dievintų vakarėlius. Aš niekada nevartojau narkotikų. Niekada nerūkiau žolės, negeriu alkoholio“. Savo vaizdo įraše „Grožio paslaptys“ su „Vogue“ Sydeny paaiškino, kad kasdien griežtai geria tik vandenį. Ji nustatė, kad tai padėjo jai susidoroti su odos problemomis ir kitomis žarnyno problemomis.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis