Neįtikėtina: įpykusios Rusijos moterys karpo savo brangias rankines, protestuodamos prieš draudimus įsigyti „Chanel“ prekes

Įsiutusios garsios Rusijos moterys, protestuodamos po to, kai didžiausi pasaulio mados prekiniai ženklai, o tarp jų ir garsieji mados namai „Chanel“, uždraudė joms pirkti mėgstamus aksesuarus, karpo savo „Chanel“ rankines.

Rusijos moterys filmuoja, kaip didžiulėmis žirklėmis karpo savo brangias „Chanel“ rankines, protestuodamos prieš tai, kad jų mėgstamas prekės ženklas joms neleidžia įsigyti naujų pirkinių. Rusijos manekenės ir nuomonės formuotojos apkaltino „Chanel“ prekinį ženklą „rusofobija“, kai „Chanel“ pasitraukė iš šalies. „Chanel“ taip pat paprašė rusų, vykstančių apsipirkti prabangių prekių į užsienį, pasirašyti pasižadėjimą, kad jie nedemonstruos šio prekinio ženklo drabužių ar aksesuarų Rusijoje.


Monake gyvenanti manekenė, verslininkė ir influencerė Victoria Bonya (42 m.), turinti 9 milijonus sekėjų savo „TikTok“ kanale, patalpino įrašą, kuriame karpo elegantišką rankinę ir pasakoja: „Jei „Chanel House“ negerbia savo klientų, kodėl mes turime gerbti „Chanel“? Iki, „Chanel“ .' Vėliau Victoria priduria, kad niekada nemanė, kad šis prekės ženklas galėtų taip nepagarbiai elgtis savo lojalių klientų atžvilgiu.
@victoriabonya

@Chanel stop Discriminating Russian women!! #byebyechanel

♬ original sound - Victoria Bonya


Garsi 39 metų Rusijos didžėja Katya Guseva, „Instagram“ turinti 587 000 sekėjų, savo socialinėje medijoje patalpino įrašą, kuriame karpo brangią rankinę ir sako: „Sakau „ne“ „Chanel“. Jie verčia mane pasirašyti žeminantį dokumentą, ir verčia atstumti savo tėvynę jų prekės ženklo naudai. Aš esu prieš rusofobiją ir atskyrimą pagal tautybę. Norėdama parodyti, kad esu prieš tai, aš tiesiog supjaustysiu šį krepšį. Man jo daugiau nereikia. Iki pasimatymo, „Chanel““, - vaizdo įraše teigia moteris.

Televizijos laidų vedėja, viešųjų ryšių agentė ir aktorė Marina Ermoškina (28 m.) išreiškė pasipiktinimą savo 299 999 „Instagram“ sekėjams, kad „Chanel“ pareikalavo pasirašyti pasižadėjimą, kad Rusijos moterys nedėvės ir nedemonstruos šio prekės ženklo Rusijoje. „Nė vienas daiktas ar prekės ženklas nėra vertas mano meilės tėvynei ir pagarbos sau“, – sakė ji, kirpdama brangią rankinę pramoninėmis žirklėmis. „Aš esu prieš rusofobiją ir prieš rusofobiją palaikančius prekės ženklus. Jei turėti „Chanel“ reiškia parduoti savo tėvynę, man „Chanel“ nereikia“, - įraše kalbėjo mergina.

Regis, turtingos rusės nesirūpina dėl tūkstančių žuvusių ir sužeistų ukrainiečių, o taip pat Rusijos karių, gyvybių. Joms kur kas aktualesnės sankcijos, kurias pasaulis paskelbė Rusijai, šiai pradėjus agresyvią invaziją į taikią Ukrainos šalį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis