Išvysk, iš ko Angelina Jolie paveldėjo tokį nuostabų grožį

Holivudo aktorė Angelina Jolie - nepaprastai šarminga moteris. Ji ne kartą vykdant įvairias apklausas buvo pripažinta pačia gražiausia pasaulio moterimi.

Daugeliui gali kilti klausimas - iš kur Angelina paveldėjo tokius ryškius veido bruožus? Atsakymas - Angelina tarsi du vandens lašai į savo Amžiną atilsį mamą Marcheline Bertrand, kuri buvo amerikiečių aktorė ir humanitarė. Ji buvo aktoriaus John Voight žmona ir aktorės Angelina Jolie bei aktoriaus James Haven motina.


Jaunystėje Marcheline buvo nepaprastai graži mergina, o lyginant to paties amžiaus Marcheline ir Angeliną nesunku pastebėti, jog mama ir dukra - be galo panašios. Ryškūs veido bruožai, ilgi, tankūs plaukai ir gilios, svajokliškos akys... Ko gero, jau aišku, iš kur Angelina paveldėjo tokią nuostabią išvaizdą.


Angelina su mama buvo itin artimos. „Aš netekau mamos būdama trisdešimties“, - kalbėjo Angelina vienam leidiniui prieš keletą metų. „Kai pažvelgiu atgal į tą laiką, matau, kaip stipriai mane pakeitė mamos mirtis. Ji nebuvo staigi, bet mano viduje po mamos mirties viskas apsivertė. Netekti mamos meilės ir šilto, švelnaus apkabinimo - jausmas toks, tarsi kažkas nuplėštų šildančią antklodę", - apie išgyvenimus mirus mamai pasakojo Angelina.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis