Astrologinė prognozė kovo 17-ajai, ketvirtadieniui

Astrologinė prognozė kovo 17-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Turite daug neatliktų darbų. Pravartu susidaryti konkretų darbų planą ir jo laikytis. Nederėtų paskubomis eksperimentuoti su neaiškiomis dietomis, įvaizdžiu. Neskleiskite melagienų, sąmokslo teorijų, žalingos propagandos.


JAUTIS. Kasdienybės rėmus vis labiau norėsis sulaužyti ir praplėsti tiek savo erdvę, tiek galimybes. Labiau pasistengti gali tekti dėl vaikų. Galbūt ką nors organizuojate ar turite skubiai nupirkti, suruošti. Neužkibkite ant nedorų asmenų kabliuko.


DVYNIAI. Jeigu imsitės svarbių reikalų, bus sunku sklandžiai juos užbaigti – galite kažkam neįtikti, sukelti nepasitenkinimą. Venkite dalinti veidmainiškus pažadus, skleisti žalingą propagandą. Saugokitės vagių.


VĖŽYS. Nuo jūsų elgesio su kitais žmonėmis priklausys ir bendra nuotaika, ir perspektyvos. Gali būti, kad išlaidų pareikalaus pasiruošimas kelionei, draudimas, vizų reikalai ar kt.


LIŪTAS. Šiandien domėsitės galimybėmis daugiau užsidirbti, pagerinti gyvenimo sąlygas ar techniką, geriau kažką įsirengti. Arba uoliai talkinsite, kitiems to siekiant. Verslo partneriai gali siūlyti naujoves.


MERGELĖ. Galite jaustis nesuprasti, neišgirsti. Nepriekaištaukite, nesijaudinkite, tęskite suplanuotus darbus. Visame kame turite būti atidūs ir rūpestingi. Dėl išsiblaškymo, aplaidumo galimi nuostoliai, avarijos.


SVARSTYKLĖS. Susitaikykite su tuo, kad šiandien jums stigs logikos bei praktiškumo. Geriau būtų nepasirašinėti svarbių dokumentų, neišlaidauti. Neužkibkite ant sukčių kabliuko.


SKORPIONAS. Nors aktyviai bendrausite, nevengsite būti viešumoje, tačiau nelabai paisysite kitų nuomonės bei interesų. Galbūt kaip tik tai leis išvengti perteklinių išlaidų.


ŠAULYS. Tikėtini oficialūs susitikimai, pokyčiai darbe ar asmeniniame gyvenime. Tačiau kai kuriems jūsų siekiams gali nepritarti nei kolegos, nei artimieji. Konkrečiau pagrįskite savo požiūrį, jeigu norite būti suprasti.


OŽIARAGIS. Neblogai suksitės su mokslu, švietimu, turizmu, migracija susijusiose srityse. Galbūt ruošitės kelionei, konferencijai, varžyboms, konkursui ar kt. Tikriausiai teks bendrauti su užsieniečiais. Saugokite savo ir kitų sveikatą.


VANDENIS. Ši diena gali būti prieštaringa. Vieni dalykai eisis kaip per sviestą, kiti sukels nerimo dėl galimų nuostolių ar kt. Meilės fronte tikėtini stiprūs potyriai, o dėl vaikų – išgyvenimai.


ŽUVYS. Regis, veršitės į abejotiną avantiūrą. Visgi šiandien nepatartina niekuo rizikuoti. Komplimentais, pagyromis irgi neverta tikėti. Informaciją, kuri jus labai sudomins, derėtų rimtai patikrinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis