5 geriausiai įvertinti filmai su legendiniu aktoriumi Leonardo DiCaprio

Vienas geriausių šiandienos aktorių (ar gali patikėti, kad jis vis dar negavo „Oskaro“?!) Leonardo Dicaprio jau spėjo sukurti ne vieną įsimintiną vaidmenį. Režisieriai kovoja dėl galimybės dirbti kartu su Leonardo, gražuolės manekenės svajoja vieną dieną palaikyti jam kompaniją, o žiūrovai po kiekvienos naujo jo filmo premjeros aikčioja nuo Leo (taip aktorius dažnai vadinamas pramogų pasaulyje) talento.

 O kokius filmus, kuriuose vaidina Leonardo Dicaprio, verta pamatyti tau?


„Nežiūrėk aukštyn“ (angl. Don‘t Look Up)


Vienas labiausiai pasaulyje paskutiniuoju metu aptariamas filmas – „Nežiūrėk aukštyn“ (angl. Don‘t Look Up) (2021), kurį režisavo daugeliui žinomas ir pripažintas socialinių dramų režisierius Adam McKay. Naujausiame savo filme jis šiek tiek keičia žanrą ir kuria pasaulio pabaigos dramą su absurdiškos komedijos elementais, susikvietęs ryškiausias nūdienos Holivudo žvaigždes ir legendas. Režisierius šiuo filmu kritikuoja mūsų įpročius, lengvabūdišką gyvenimo būdą, tuštybę ir empatijos jausmo stygių. Kitą vertus, filmas nesiekia būti tikroviškas, veikėjai vienkrypčiai – daugelis iš jų persmelkti ydų, kurias suformavo karjera, iškreiptos prasmės siekimas.


„Volstryto vilkas“ („Wolf Of Wall Street“)


Šiame filme Leonardo Dicaprio įkūnija dešimtojo dešimtmečio Amerikos finansų įžymybę Džordaną Belfortą, kuris garsėjo kone magišku talentu prasimanyti milžiniškas sumas pinigų ir žaibiškai bei labai neįtikėtinai jas iššvaistyti. Merginos, vakarėliai, išgertuvės už kelis milijonus dolerių - jaunasis turtuolis mėgavosi savo gyvenimu. Tačiau vieną dieną nešvariais jo sandėriais susidomi vyriausybės organizacijos ir „Volstryto vilkui“ tenka atsisveikinti su savo turtais... Skubėk pažiūrėti šią juostą kino teatre!„Didydis Getsbis“ („The Great Gatsby“)


„Didydis Getsbis“ - vienas įspūdingiausių filmų. Spalvingi kostiumai, neįtikėtini efektai, unikalus garso takelis, ir, žinoma, klasika tapusi istorija apie paslaptingą turtuolį Getsbį, kuris negali pamiršti pirmosios savo meilės ir siekia ją susigrąžinti. Jis rengia prabangius vakarėlius tikėdamasis, kad kaimynystėje gyvenanti, bet apie jo egztistavimą nenutuokianti jaunystės laikų meilė Deizė juose netikėtai apsilankys. Turtuoliui viltis įsižiebia, kai pas Deizę gyventi atsikrausto jos pusbrolis, su kuriuo Getsbis kaip įmanydamas sieks susipažinti.„Aviatorius“ ( „The Aviator“)


Turtuolis Hovardas Hadžesas turi dvi aistras: filmų režisavimą ir aviaciją, kuriuos sujungia į vieną ir kuria įspūdingo biudžeto filmus apie skrydžius, lakūnus ir lėktuvus. Juose jis žvaigždėmis pavertė tuomet dar nežinomas, o dabar jau legendomis tapusias aktores Avą Gardner ir Katherine Hepburn. Tačiau kai jis sugalvoja visus savo pinigus investuoti į lėktuvą, kokio pasaulis dar neregėjo, jo karjera ir finansai pakimba ant plauko...„Kuždesių sala“( „Shutter Island“)


Filme „Kuždesių sala“ Leonardo Dicaprio vaidina maršalą, tiriantį paslaptingą psichiatrinės ligoninės pacientės dingimą. Ligoninė, iš kurios tariamai pabėgo pacientė - ypatinga: ji pastatyta atokioje saloje ir į ją patenka patys sudėtingiausi ligoniai. Čia gydomi serijiniai žudikai, prievartautojai, o vietinių gydytojų taikomi gydymo metodai pašaliniams kelia siaubą. Maršalas Tedis Danielsas atvyksta į salą kartu su partneriu, bet iškart pastebi, kad ligoninė - pilna paslapčių. Ypač, kai saloje dingsta elektra ir iš jos išvykti tampa nebeįmanoma...
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis