Ką kiekviena mergina – vadovė turi turėti savo spintoje?

Esi mergina. Esi vadovė. Tau puikiai sekasi valdyti įmonę, vadovauti komandai ar žongliruoti dešimtimis projektinių užduočių. Tokiu atveju tikrai negali rengtis paprastai – tavo garderobas privalo atspindėti tave ne tik kaip asmenybę, bet ir kaip nepamainomą vadovę! 


Kostiumas


Kiekviena savimi besididžiuojanti moteriškosios lyties vadovė tiesiog privalo savo spintoje turėti dvieilį švarko ir kelnių kostiumą. Nesvarbu, ar dėvėsite juos kartu ar atskirai – tinkamo dydžio ir silueto kostiumas ne tik pabrėš profesionalumą, bet ir moteriškumą. Taigi pirmyn, nedvejok ir įsigyk neutralių (pilkos, tamsiai mėlynos ar juodos) spalvų kostiumėlį, kuris derės prie bet kokios spalvos marškinių ir batelių. Esi drąsi? Tuomet rinkis raudoną, geltoną ar bet kokią kitą mėgstamą spalvą ir tikrai neliksi nepastebėta.


Kostiumas
Kostiumas
Shutterstock nuotr.


Marškiniai


Kadangi esi mergina, užimanti vadovaujamas pareigas, greičiausiai jau turi bent kelias poras marškinių. Tikėtina, kad jie – klasikinio kirpimo ir, leisk atspėsiu, šviesiai mėlynos arba baltos spalvos. Tiesą pasakius, marškinius gali rinktis bet kokio tavo širdžiai ir akims mielo atspalvio, bet kokių raštų, stiliaus ar pasiuvimo – nebijok eksperimentuoti. Marškiniai itin svarbi garderobo detalė vadovėms ne tik dėl to, kad juos dėvėdama atrodysi profesionaliai, bet ir dėl to, kad jie puikiai tiks prie kostiuminių kelnių, sijono ir aukštakulnių batelių.


Marškiniai
Marškiniai
Shutterstock nuotr.


Suknelės


Taip, tu privalai turėti suknelių. Nepergyvenk, jos irgi gali būti savito stiliaus ir gražios. Tikrai nereikia pulti vilktis tos paprastos klasikinės juodos suknelės, ilgo megztinio ar beformės medžiagos skiautės, kurias kažkodėl irgi vadiname suknelėmis. Drąsiai rinkis ką nors smagesnio! Na, o jei paprastai suknelių nevilki ir nežinai nuo ko pradėti – per liemenį surišamos suknelės yra puikus pasirinkimas, nes jos gerai atrodo praktiškai ant bet kokios figūros.


Suknelė
Suknelė
Shutterstock nuotr.


Pieštuko formos sijonas


Pieštuko formos sijonas yra pagrindų pagrindas formuojant garderobą darbui ofise. Po teisybei tokį turėtų turėti kiekviena mergina, o ypač vadovė. Šis drabužis ne tik padės sukurti profesionalės įvaizdį, bet ir... tobulai išryškins moteriškus apvalumus. Maža to, pieštuko formos sijoną gali derinti praktiškai su bet kuriuo drabužiu iš šio sąrašo. Sijoną gali rinktis klasikinį juodą arba ryškių spalvų – dėvėti kobalto, mėlynos, raudonos, geltonos. Jei vistik įsigysi juodą, gyvumo įvaizdžiui suteiks kitos ryškiaspelvės aprangos detalės – marškiniai, bateliai ar rankinė. 


Pieštuko formos sijonas
Pieštuko formos sijonas
Shutterstock nuotr.


Paltukas


Greičiausiai tai – savaime aišku, tačiau nei viena mergina – vadovė neapseis be paltuko. Šis drabužis neleis sušalti vėsiomis dienomis ir tuo pačiu sukurs formalų įvaizdį.


Paltukai yra šilto garderobo dalis, tiksianti dėvėti ir Lietuvai būdingais vėsiais vasaros vakarais. Maža to, šis drabužis atrodo profesionaliai ir tinka bet kuriai moteriai. Dėvėk juodos, smėlio ar bet kurios kitos neutralios spalvos paltuką – jis puikiai derės su bet kuriais tavo drabužiais.


Paltas
Paltas
Shutterstock nuotr.


Aukštakulniai


Laikas pakalbėti apie aksesuarus. Kiekviena save gerbianti vadovė turi turėti daugiau nei vieną porą aukštakulnių, o visų savarbiausia – juodus. Juoda spalva tinka prie visko, tad nesunkiai priderinsite praktiškai prie bet kokio drabužių derinio.


Tačiau tai tikrai nereiškia, kad negali pasilinksminti ir rinkdamasi avalynę. Kai jau turėsi juodus, įsigyk raštuotus ar bet kurios kitos spalvos batelius.


Aukštakulniai
Aukštakulniai
Shutterstock nuotr.


Tiesiapadžiai


Kai jau turėsi aukštakulnius – įsigyk ir tiesiapadžius batelius. Tačiau, kaip žinia, tokie batai tinka ne kiekvienai merginai. Kaip ten bebūtų, tiesiog prvalai pamėginti pritaikyti savo garderobe ir šį aksesuarą. Įsigyk juodus, bet nepamiršk ir kitų spalvų – atrodysi stilingai ir neįprastai.


Tiesiapadžiai
Tiesiapadžiai
Shutterstock nuotr.


Rankinė


Kokybiška, stilinga rankinė – sėkmingos merginos ženklas. Tau būtinai reikia elegantiškos, kuri derėtų prie visko, kas jau yra išvardinta sšiame sąraše. 


Rankinė
Rankinė
Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis