Jos vėl drauge! Po 10 metų „Saulėlydžio“ mamytė ir dukrytė pagaliau susitiko (FOTO)

Nors kai kurie „Saulėlydžio“ filmų sagos aktoriai iki šiol bendrauja šiltai ir artimai, daugelį jų jau išskyrė atstumas, interesai ar amžiaus skirtumai. Tarp garsiosios aktorės Kristen Stewart, kuri filmuose atliko Bellos vaidmenį ir aktorės Mackenzie Foy, vaidinusios Bellos dukrą Renesmee - 12 metų skirtumas, todėl natūralu, jog aktorės nėra geriausios draugės.

Vis dėlto talentingosios merginos iki šiol susitikusios mielai pabendrauja ir pajuokauja, jog yra susaistytos viena su kita šeimyniniais ryšiais. Pameni šias šeimyniškas akimirkas filmuojant kino juostą?

Pameni jų akimirkas kartu?
Pameni jų akimirkas kartu?
Vida Press

Nors ilgą laiką aktorės nesusitiko - Kristen buvo užsiėmusi filmavimais, o Mackenzie mokėsi mokykloje ir intensyviai ruošėsi brandos egzaminams, pagaliau mama ir dukra susitiko bei kartu papozavo bendrai nuotraukai! Šiluma ir jaukumu dvelkianti nuotrauka kaipmat susilaukė milijonų patiktukų, mat daugelis su nostalgija iki šiol mena stebuklingą mamos bei dukros ryšį, kurį filmuodami juostą taip stengėsi pabrėžti Saulėlydžio scenaristai.

Regis, metai įžymybių nė nepalietė - Mackenzie vis dar išliko angeliško grožio jaunąja dama, o Kristen, nors ir kardinaliai pakeitė įvaizdį, vis dar skleidžia nepaprastą charizmą bei gali pasigirti dieviško grožio oda. Nusifotografavusios ir kiek paplepėjusios merginos pasuko skirtingais keliais - Kristen vakarėlyje laukė jos mylimoji, manekenė Stella Maxwell, o Mackenzie į šventę atvyko su draugėmis.

Smagu, jog pramogų pasaulio vakarėliuose susitinka senos kolegės, kurios su šypsena veide gali prisiminti kino juostų filmavimo laikus! Tiesa, kiek juos pamena dar visai mažutė buvusi Mackenzie - nežinia...

Just loooving this ! 😍 #kristenstewart #mackenziefoy #welovecoco

A post shared by Kristen Stewart (@kristenstewart__) on Mar 1, 2018 at 1:13am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis